Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Jero: myslel sem ty smsky, to o tom čísle sem nevěděl :kuk: to sou teda parchantíci! co máš za operátora?

Ty smsky se jentak neporesi ,,,zjistit to nejde a ty lidi kolem rodinky ... nevim no ,ale ono jednou nekdo zakopne .

No prisla mi smska ,ze bylo na moji zadost zmeneno moje cislo aniz bych o tom vedel,tak jsem hnedka udelal na binec u T-mobilu co je to za bordel no ...

Jetlo to bude delat nejakou neplechu co se plateb tyce tak to bude zas pekna jebkárna..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to takova byznys co tu mame ve slezku ... Ani nevim vidis jak se to jmenuje.Snad to bude uz ok,zbytecny trable s timhle.

Ja prave nevim,on to mozna neni ,ale dam ruku do ohne zato ,ze to bude nektery z jeho dobrych pratel a on ho proste neprozradi

i ...

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co. Ženská musí poznat,že právě ty jsi pro ní ten nejlepší. Ne že ona je nejlepší pro tebe. Musí prostě párkrát narazit, aby věděla , že udělala chybu. :feve:

když jsme u tohoto tématu konečně jsem našel bydlení pro mě a přítuli.. příští pátek jdeme na to jak jsem se celou dobu těšil tak teď se toho nějak děsim :smich: .. jo a jinak máte zajímavé sportovní vyžítí já rád chodím na bowling a teď asi začnu squash :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...