Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

tak to super :) ..dík ...

Koukam,ze tady vsichni bydlej v novem .... Jeste ze zatim nemusim nic resit ;)

A ty sporty , bowling ja taky rad a ted me napada ,ze jsem na nem uz taky pekne dlouho nebyl .,,

Dakie ho pořádá v Sobotu no jo ale to je pro mě teď trochu nereálné :smich: jsem doma a marodím, mám natáhlý stehení sval...

no v novém to zas tak nebude je to byt před rekonstrukcí, takže to budem dělat vše postupně... :aggressive:

no také už jsem ho nehrál dlouho jsme měli už dáávno třídní sraz tam jsem ho hrál naposled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme u tohoto tématu konečně jsem našel bydlení pro mě a přítuli.. příští pátek jdeme na to jak jsem se celou dobu těšil tak teď se toho nějak děsim :smich: .. jo a jinak máte zajímavé sportovní vyžítí já rád chodím na bowling a teď asi začnu squash :)

Čau chlape. Gratuluju k bydlení. Ať jste tam šťastni. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To veřím ...

perníkář ... Cos delal,ze ses natah ?

Rekonstrukce jsou neprijemny zalezitosti ,ale zase kdyz se vsecko dodela je to bomba tak at se pri praci dari ....

uklouzl jsem na mokrém shodišti, podjela mi noha a špatně jsem došlápl. naštěští jen ten sval ještě že to nebyla zlomenina

tak je to děs prach bordel, ale jakmile se to vše udělá.. pánečku to je klídeček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uklouzl jsem na mokrém shodišti, podjela mi noha a špatně jsem došlápl. naštěští jen ten sval ještě že to nebyla zlomenina

tak je to děs prach bordel, ale jakmile se to vše udělá.. pánečku to je klídeček...

To jsou blby urazy no ... Jeste jak jsem hral hokejbal tak toho bylo fest,at to mas brzy vcajku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týjo, těžko říct.. zkus VT ;)

kdysi jsem se s VTéčkama pidlal porad :D ,ale nevim jestli to jeste budu umet :);)

Chci nechat zakytovat dulek co mam po rozbitym popelniku ve strese a tak jsem si rikal jestli by nebyloi naskdu to pak potahnout treba cernou folii :)

Ale to zas tak brazdim,sním a vymejšlím ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...