Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Ahojte všichni, tak sme včera dali cestu Venlo - Česká Lípa za rovných 6:00 hodin jizdy, palubní počítač v OII ukazoval průměrnou rychlost v cíli 131km/h :palec2: a spotřeba 7.0l/100km

Romariooo: kdy se budou leštit auta?

Rosťa: ty jsi to umyl nebo jenom vyluxoval?

CMF: nazdar bikerko, jaxe vede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Rosti no jeste nemocneji nez vcera a ty? :)

Dakisku novyho? Hodne veci :) Ale nevim co jsem ti rikala jako posledni ;) Spis mi rekni co u tebe? Obcas sem zajdu ale to vis od rana do vecera v praci takze casu moc neni. Navic za chvili zacne sezona tak vzuuuuum na moto :)

jsi nemocná? copak je?

kde teď vlastně bydlíš? seš pořád v Olmiku? já sem dva měsíce v MB, ale vypadá to, že se zas koncem května budu stěhovat zpátky do Turnova.. no uvidíme ještě jak všechno dopadne ;)

nj, sezóna, to mi někoho připomíná lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všichni, tak sme včera dali cestu Venlo - Česká Lípa za rovných 6:00 hodin jizdy, palubní počítač v OII ukazoval průměrnou rychlost v cíli 131km/h :palec2: a spotřeba 7.0l/100km

Romariooo: kdy se budou leštit auta?

Rosťa: ty jsi to umyl nebo jenom vyluxoval?

CMF: nazdar bikerko, jaxe vede?

Čau Frigo. Jen luxoval , údržba těsnění kolem dveří atd. Leštění bude později. Není počásko. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakiii: V OL? To jsme spolu nemluvili sakra dlouho vid? Jsem uz cca 4 mesice v Praglu :) Co to ze jsi v MB?

no nemluvili sme spolu min. od září/října :feve: je to děsný, jak ten čas letí! a co děláš v práglu? já v MB pracuju :) no a s přítulí čekáme rodinu, tak sme si tady našli byt.. ale už přes měsíc tu sem sám a přítule je u maminky.. čekám že jí to přejde, hormony sou děsný a vůbec v tomhle období..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi nemocná? copak je?

kde teď vlastně bydlíš? seš pořád v Olmiku? já sem dva měsíce v MB, ale vypadá to, že se zas koncem května budu stěhovat zpátky do Turnova.. no uvidíme ještě jak všechno dopadne ;)

nj, sezóna, to mi někoho připomíná lol

takze zpet Turnov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frigo: No prave lol

Dakiii: Vy budete mit mimi? Tyyy joo gratulujuuu kol5 Neboj zensky v tomhle obdobi byvaji citlivejsi nez obvykle a vytoci je kazda blbost to bude ready :) Ja v Praglu makam no :) Mela jsem letet do Irska ale tesne pred odletem mi to neklaplo tak mi PHA zbyla jako posledni moznost... no ze by se mi tu nejak extra libilo se rict neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze zpet Turnov?

jj, sám tady bejt nechci, najdu si nějakej byt v Turnově.. tady mi stejně prodloužili smlouvu do konce května, ale pořád lepší než bejt bez práce.. no a když mi ji pak zase prodlouží, tak zas budu dojíždět z Turnova, hlavně tam sou levnější nájmy než tady.. a tenhle byt je pro mě samotnýho zbytečnej luxus :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...