Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Dakiii: Vy budete mit mimi? Tyyy joo gratulujuuu kol5 Neboj zensky v tomhle obdobi byvaji citlivejsi nez obvykle a vytoci je kazda blbost to bude ready :) Ja v Praglu makam no :) Mela jsem letet do Irska ale tesne pred odletem mi to neklaplo tak mi PHA zbyla jako posledni moznost... no ze by se mi tu nejak extra libilo se rict neda...

už to tak vypadá no :) díky ;) ovšem přítule z toho moc nadšená není, je jí 21 a prej jí to zkazí život.. takže docela mazec.. a co tam děláš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky zajímavej systém :) ale aspoň si v pondělí můžeš něco zařídit - lékaře, pošta atd ;) takže to taky není zas tak od věci :)

To je sice pravda ale nemuzu takhle v patek nikam vyrazit... nemuzu na zadny srazy a nic... v tomhle ohledu toe uplne na nic. Nikdo se mnou v pondeli nikam za zabavou nepojede pac vetsinou jsou vsichni v praci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...