Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Nejsi přepracovanej ty jedna modrá pilulko takhle v pondělí ?!?

no byl jsem dnes dlouho čoveče a práce mám nad hlavu, tak na 14 dní budu mít pěknou honičku, ale poperu se s tím a vy všichni pak budete mít kvalitní držáky airbagů :kuk:

Ale CMF už zde své autopříspěvky publikovala !!!

sem teda asi nějak překouk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co asi !!! Sponzorovat jarní besídku :palec2:

pche, sám mám málo, zelená chce nový letní gumy, udělat letní kola, koženej interiér, konečně nandat hudbu do auta, airbrush, novej přední nárazník

a já chci telku, příjezdovku, fasádu se zateplením, bazén s protiproudem a vyhříváním a přestavět garáž lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pche, sám mám málo, zelená chce nový letní gumy, udělat letní kola, koženej interiér, konečně nandat hudbu do auta, airbrush, novej přední nárazník

a já chci telku, příjezdovku, fasádu se zateplením, bazén s protiproudem a vyhříváním a přestavět garáž lol

Na to makáš málo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..., zelená chce nový letní gumy, udělat letní kola, koženej interiér, konečně nandat hudbu do auta, airbrush, novej přední nárazník

a já chci telku, příjezdovku, fasádu se zateplením, bazén s protiproudem a vyhříváním a přestavět garáž lol

Tak tomu říkám Novoroční přecevzetí !!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...