Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

já to taky nechápu a asi nikdy nepochopím.. a jak se máš ty? ;)

No Lenča je poslední dobou trochu zaražená, asi jsem po ní moc vyjel a chtěl hodně, včera jsem za ní byl, tak byla docela v pohodě, ale nebylo to úplně ono. Zítra za ní zase půjdu, tak třeba to bude lepší... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

theFrigo: ale tam jsi letěl ne? A zpátky teda autem jo?Jak tam je?

jojo, letadlem tam, to bylo super, takový zrychlení a po takovou dlouhou dobu nám O II nenabídne :smich:

mno a zpátky služebním autem s kolegou který přijel den po mě.

Mno Ti povim bylo tam krásněm přihodim dvě fotky, ale ani jedna o tom luxusním počasí nevypovídá

první je pátek večer na tzv. TPW, to je zázemí pro naše kamiony a druhá je hlavní sídlo firmy v sobotu v poledne když jsme odjížděli

Editováno: , autor: theFrigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Lenča je poslední dobou trochu zaražená, asi jsem po ní moc vyjel a chtěl hodně, včera jsem za ní byl, tak byla docela v pohodě, ale nebylo to úplně ono. Zítra za ní zase půjdu, tak třeba to bude lepší... ;)

chce to čas, asi jako u nás ;) ale sere to :help:

Dakie: ja klid nepotrebuji, dostatek ho mam, kdyz si ho udelam :D

eshop? Jo myslis jak ma moje firma? Budu si tu platit inzerci :p

jj, tvá vlastní soukromá firma :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz jste tady vsichni tak hezky pohromadě, uz delsi dou sleduji vasi debatu a docela jsem se zarazila na strane 702 Precetla jsem si o sobe velice zajimave veci .Tudiz ti to usnadnim ty veci si sbalim sama a karvu tu ze me delat muzes klidne dal pa a mimochodem neni nad inteligentni diskuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...