Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Jero: Já jsem si zase pořídil tohle ;):palec2:

Parada ! ...No po precteni tohodle uz budes uplnej profík ...

Slysel jsem,ze je v praze nejakej celodenni seminar o foceni ,stoji to sice 4 tisice ,docela palka ,ale prej se clovek nauci co se tyce spravnyho foceni a pozdejsi upravy fotky ....

Ikdyz si rikam,ze se to vsechno raci naucim sam .) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosťo, paráda je to okamžiku, kdy se vezeš jako balík na stanovišti. V okamžiku, kdy jdeš za řízení, je to trochu psycho. V první řadě mě docela deptají nechráněný přejezdy, kterejch je z Brna do Jihlavy nespočet. Případů sebrání aut vlakem na přejezdu je pořád víc a víc a tak z toho mám velkej respekt a před každým přejezdem houkám, co mě síly stačí, protože lidi sou fakt vemena. Další fenemén této doby jsou sebevrazi a opilci na kolejích. Pokud srazíš člověka, kterej je ještě jak takš pohromadě, musíš mu samozřejmě ze zákona poskytnout první pomoc a to není zrovna moc příjemný. Pak už takový normálnější věci, koukat nejen na trať, ale i dozadu na soupravu, jestli je vše right, nehoří ti některej podvozek od brzd (normálka) a podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi -

No nezda se to co ,,jet si jentak vlackem . Clovek musi davat vetsi pozor nez na silnici s autem.

Tuhle jsem si vzpomnel - Minuly tyden stojim u prejezdu na cervene u zavor a borec v lagune nekompromisne projel mezi nema ... Cirka 5-10vterin po tom co zmizel z koleji projel vlak ...,

Šilenci fakt... Myslel si jakej je frajer a pritom nechybelo malo zmiztel by ..,

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada ! ...No po precteni tohodle uz budes uplnej profík ...

Slysel jsem,ze je v praze nejakej celodenni seminar o foceni ,stoji to sice 4 tisice ,docela palka ,ale prej se clovek nauci co se tyce spravnyho foceni a pozdejsi upravy fotky ....

Ikdyz si rikam,ze se to vsechno raci naucim sam .) ...

Doporučuju knížku Mistrovství práce s DSLR !!! Mám ji asi rok a dočetl jsem se všechno, co jsem potřeboval... ;)

Ale jak píšeš, nejvíc se naučíš focením - praxí... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...