Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Hoy Luky ...

Jj,takovy dny jsou nejhorsi ... clovek jse rad ,ze se jakztakz vyresi jedno a hned ma na krku dalsi vec..., Todle jsem mel jeste kdyz jsem delal s nabytkem ve firme ...Dodelano upraveno jedno ,reklamace pripadne nespokojenost jinde...,

jj, je to tak,máš pravdu, u mě ted jsou to spise problemy rodinneho charakteru(vztahy s rodici). doufám že po vikendu bude líp a behem nasledujicich 14 dnů se to srovná do normálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju knížku Mistrovství práce s DSLR !!! Mám ji asi rok a dočetl jsem se všechno, co jsem potřeboval... ;)

Ale jak píšeš, nejvíc se naučíš focením - praxí... :palec2:

Diky za tip ,mrknu se po ni :) ... Jj,treba vzit fotak a fotit tak dlouho dokud jsi s fotkou spokojen :) ... To rikam,kazdymu kdo zacina a dokola opakuje,,--Já s tim neumim ,nic nevychazi,,jsem na to levej ....tak říkam : Učenej z nebe nespadl ,tak ber stroj a bež fotit,,fot jednu vec treba 5x i vic ...

--------------------------------------------

Luky - ted resim podobnej problem ,, pritula,rodice ..celkove se tech prakticky zbytecnych incidentu nejak sbira ...Tak uvidime.

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustý Spidi. :huh:

To není hustý, to je naprosto normální... ;)

Nemluvím o tom, že třeba přijíždíš do stanice a nějaká <I> leze přes koleje, tak vezmeš z ostra za brzdu a zastavíš tak, že poslední vagón je mimo perón. Okamžitě jde na tebe hlašení, že ta <I> seš ty a že jsi zastavil ve stanici nepřípustným způsobem a můžeš se třeba stavět na hlavu a neuděláš s tím nic. Pak máš třeba omezenou rychlost na nějakýho rozestavěnýho objektu na 30 km/k. Projedeš to 35 km/h, protože máš třeba málo vzduchu na intenzivnější brždění a nějakej exot si toho všimne a hned napíše hlašení, který ještě většinou přibarví tak, jako bys to prohučel stovkou a ned to posílá na drážní úřad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip ,mrknu se po ni :) ... Jj,treba vzit fotak a fotit tak dlouho dokud jsi s fotkou spokojen :) ... To rikam,kazdymu kdo zacina a dokola opakuje,,--Já s tim neumim ,nic nevychazi,,jsem na to levej ....tak říkam : Učenej z nebe nespadl ,tak ber stroj a bež fotit,,fot jednu vec treba 5x i vic ...

Jj, přesně tak. Ta knížka sice stojí tuším k 600,- Kč, ale je to parádní bible, je tam všechno co potřebuješ... ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, přesně tak. Ta knížka sice stojí tuším k 600,- Kč, ale je to parádní bible, je tam všechno co potřebuješ... ;):palec2:

To je dobra cenovka kdyz si vemu ,ze fotak budes potrebovat jeste hoodne dlouho a treba ja uvazuju ,ze ho jedno zkusim pouzivat profi .. :) je to takovej muj maly sen .) ...

Jinac ,ziram jak to mate v masinkach tezky ... vsechen respekt..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, u nás je to taky defakto zbytečnej incident, kazí mi to však moje pozitivní myšlení a chut do budoucnosti

S tou chuti vim presne co myslis,a taky mam semtam chvilky kdy me neco odradi .Zatim jsem se ,ale vzdycky nejak oklepal a ziju dal ...uvidime no,

Ted je to jeste vpohode ,pak kdyz prijdou decka atd bude to jina ,...Musi bejt vsecko v cajku ,to rikam porad....,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není hustý, to je naprosto normální... ;)

Nemluvím o tom, že třeba přijíždíš do stanice a nějaká <I> leze přes koleje, tak vezmeš z ostra za brzdu a zastavíš tak, že poslední vagón je mimo perón. Okamžitě jde na tebe hlašení, že ta <I> seš ty a že jsi zastavil ve stanici nepřípustným způsobem a můžeš se třeba stavět na hlavu a neuděláš s tím nic. Pak máš třeba omezenou rychlost na nějakýho rozestavěnýho objektu na 30 km/k. Projedeš to 35 km/h, protože máš třeba málo vzduchu na intenzivnější brždění a nějakej exot si toho všimne a hned napíše hlašení, který ještě většinou přibarví tak, jako bys to prohučel stovkou a ned to posílá na drážní úřad...

Tak svině lidi jsou všude co ? :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jero: ja si zase ve skrytu duše myslím že kdyby přišel nějakej potomek že by se to rozseklo a bylo by lepe, myslelo by se na jiný věci, planovalo by se jinak....

nebo takhle no ,, urcite by se veci braly pak jinač ... Brou chut' ...

Spidi- To verim :) ...

Ono,nikde neni vsecko vzdycky ok ,ze ..,vzdycky se najde neco co praci zkomplikuje ci narusi ...,

Kua ta knizka je mazec :)

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurec ráno jsem kontroloval olej na měrce (což dělám téměř obden, je to takovej můj rituál) a ten novej čistej olej na té měrce není vůbec vidět... lol To 15.000 km starý černisko jsem viděl hned, teď musím koukat, kde je tam měrka lesklá a kde už ne... lol

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurec ráno jsem kontroloval olej na měrce (což dělám téměř obden, je to takovej můj rituál) a ten novej čistej olej na té měrce není vůbec vidět... lol To 15.000 km starý černisko jsem viděl hned, teď musím koukat, kde je tam měrka lesklá a kde už ne... lol

:D .... Ted to rikam,vzdycky se najde neco co nam praci zkomplikuje :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...