Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Caues, lidi, ted jsem dorazil domu. V ostrave cely den krasne, 17 stupnu, slunicko na plne kule, az to laka prezout, ale jeste nemuzu, jedu na hory pristi vikend. takze si pockam. Jinak jsem hodil do sveho vlakna v OII fotky. se kouknete co mi udelal nejaky zavistivec :aggressive::(

Jo koukal jsem Míšo. Jsou to zmr....... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam to nafocene cele, ale zacal pekne na dverich a pak prejel pres vicko nadrze, tam jsem to jakztakz rozlestil, ale to za tim vickem nejde vubec. nemate nekdo nejaky recept? Zkousel jsem to zadelat cernou tuzkou a pak prelestit cernym SONAXEM ale je to moc hluboke

Me se stalo uplne to same... nekdo mi prejel zadni blatnik oboje dvere az po predni blatnik ... pekne az na plech ... na patych dverich mi nechal jeste pro jistotu 4 ryhy jako krava ... nevim co na mym aute bylo k zavisti ... obycejna Octavka combi... toho co mel stat vedle to sedmickovy Bawo a mel X pres celou kapotu to asi muselo stvat mnohem vic :D:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...