Přejít na obsah

Suvenýry, dárky, talismany, ozdoby


perníkář

Doporučené příspěvky

A jeste mam u te zelene mysky medvidka. Taky jsem myslel,ze na zpetnem nic nesnesu,ale rychle jsem si zvykl. Ale treba CD nebo neco podobneho bych tam mit nemohl. A o tom vkusu... jsou to darky od nejblizsich, pro stesti na cestach , takze doma ve skrini by mi to asi neproslo :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja souhlasim, ze na zrcatku nema viset baprosto nic! Uz staci, ze navi brani vyhledu! ;)

tak jestli je na to nějaká vyhláška to nevím, mě to nevadí ve výhledu mi to až tak nebrání, když potřebji, tak se nahnu o něco více a podívám se tam.. mě to tam nevadí jsem rád že tam můžu mít také něco od přítelkyně pro štěstí....

Palo, reddy díky i Vám za příspěvky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli je na to nějaká vyhláška to nevím, mě to nevadí ve výhledu mi to až tak nebrání, když potřebji, tak se nahnu o něco více a podívám se tam.. mě to tam nevadí jsem rád že tam můžu mít také něco od přítelkyně pro štěstí....

Palo, reddy díky i Vám za příspěvky :palec2:

Souhlas s perníkářem :palec2: Vyhláška myslím není. Mám tam jen malej náramek...člověk si ho ani nevšimne, va výhledu nebrání, ještě tam mám nějakou voňavku a nano od Vorlajze pod mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o co vlastně jde?? jen jsem založil tohle téma abychom se dozvěděli kdo co vozí s sebou v autě pro štěstí, a to že tam na obrázku mám co mám je čistě moje věc.. nidko mě za to nepíčoval, takže to tam tak vozit budu dál,mě to ve výhledu nebrání, a nevadí mi to, jsem tam na to zvyklí ;) to samé můžeme říci i o navigacích, že když je přidělaná na přením skle tak ti brání ve výhledu a zatím jsem neslyšel o tom že by bylo zakázané používat navigace, záleží na každém jak je zvyklí jak mu to vyhovuje!! A jinak taková nějaká vyhláška a podle vyhlášky nemá být na předním okně umístěno nic, co by bránilo řidiči ve výhledu, nebo ho jinak rozptylovalo!

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne se nerozciluj a dej si tam klidne velky kopacky s kolikama, to je tva vec, my ti nikdo do toho kecat nebudeme... Ale co vim, navigace by nemela byti umistena uprostred okna, ale po levici ridice u sloupku, jelikoz brani pri vyhledu.. :palec2: Toto jsem slysel. co je na tom pravdy nevim, jen mi to logiku dava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se nerozčiluji, mě zas dává logiku to že každý si tu navigaci dá stejně tak jak mu to vyhovuje a ruku na srdce pokud budeš mít navigaci jinde než ti to vyhovuje tak se schyluje k průseru nevšímáš si provozu a ...... a je to určitě horší než nějaká věcička zavěšená na zpětném zrcátku toť vše a :noot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne se nerozciluj a dej si tam klidne velky kopacky s kolikama, to je tva vec, my ti nikdo do toho kecat nebudeme... Ale co vim, navigace by nemela byti umistena uprostred okna, ale po levici ridice u sloupku, jelikoz brani pri vyhledu.. :palec2: Toto jsem slysel. co je na tom pravdy nevim, jen mi to logiku dava.

Promiň, ale jestli hledáš v našem právním řádu nějakou logiku, tak ti přeji mnoho štěstí při hledání, myslím, že dříve najdeš jehlu v megastohu slámy :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...