Přejít na obsah

AIDS


Romariooo

Doporučené příspěvky

hele, sice trochu ot tématu, ale o strachu to je taky: más děcko, staráš se o něj, když ho posíláš ráno doškoly, tak máš strach, aby ho někde nesrazilo auto, aby někde nevběhl pod auto, aby nějakej pedouš (trest smrti takovým zmrdům) tobě nezprznil děcko, ale že na tvoje děcko spadne na zastávce strom a zabije ho, na to nikdy nemyslíš, protože si řekneš, je to blbost a všichni víme, že se toto stává. Zkrátka ikdyž si budeš dávat pozor sebevíc, nikde není zaručený, že tady zítra budeš. Tu ránu můžeš dostat odkud to vůbec nečekáš.

závěrem snad jen že je jasný, že člověk si musí dávat pozor, jak ohledně nemocí, tak když jedeš v autě, ale osudu stejně neuteče nikdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, zbytečně neriskovat, at se jedná o cokoliv, zdraví a život máme jen jeden a starý dobrý přísloví říká, jak nejde o život, jde o hov.o. a je to fakt, přiznejme si to a úžívejme si života co nejdýl, jsme tady jen jednou a byla by škoda kvůli nějaký blbosti a lehkovážnosti o to všechno přijít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokaze nekdo odpovedet? Stavila se za mnou pred chvili v hokne kamaradka a dostali jsme se na tema AIDS. Oba, respektive vsichni samozrejme vime, jak se prenasi, ale nase nazory se u prenosu pohlavnimstykem rozdelovali... Ona tvrdila, ze musi dojit k vyvrcholeni muze v pochve zeny, ja tvrdim, ze jak da chlap kocoura do nakazene trouby, ci nakazeny kocour jde do zdrave troby, v tu chvili zacina proces!!!

Reknete, kdo ma pravdu, nebo kdo je nejblize, kdo to vi, nejake domnenky asi nechci, jelikoz sam nejake mam a zajimala by mne pravda a fakt!!

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vyvrcholení vůbec dojít nemusí. Stejně tak ani není postačující podmínka i vyvrcholení. Prostě přenos tělními tekutinami, ale zároveň se nemusíš nakazit, i když všechno proběhne do konce. Pak se taky můžeš nekazit, nebo se jen stát nosičem a tobě nic být nemusí. Ale nosičem už zůstaneš nadosmrti.

Dokonce se už i objevily případy uzdravení, i když vzácně. Údajně nějaký gen či co. Několik ojedinělých případů bylo zaznamenáno a i tímto směrem se ubírá výzkum.

Sice to není totéž, ale mi zjistili těsně po 18.tých narozeninách, když jsem šel prvně(a naposled) darovat krev nějaký HBSAg. Údajně to lze pochytit jen krví, ale dodnes jsem nenalezl vysvětlení, jak jsem to získal. protože do té doby jsem měl pouze jednu partnerku, a to dlouhodobě a ta byla původně panna, než jsem ji zbořil. Jí pak taky vyšetřovali, ale absolutně nic. Všichni z mého okolí museli na testy a taky nic. Je to defacto tuším žloutenka B, ale já jsem se s tím popral a vůbec jsem neonemocněl, ale toho vira(říkají tomu korový vir) mám v sobě, tak akorát nesmím darovat krev. Jiným způsobem nikoho nakazit nemohu než krví. Jak vyšetřili všechny z mého okolí, tak pak už to nikoho nezajímalo. Až po třicítce se jedna doktrka začala hrozně divit, že mně ani nijak nesledovali, že jsem měl velkou šanci na rakovinu jater, a jak je možný, že se na to doktoři vysrali. Pozitivní je, že když se u mně doteď nevyvinula, tak už jsem nejspíše zavodou. Jen mi pravidelně vycházejí hůř krevní testy na ALT.

EDIT: jediný vysvětlení co mám je to, že mně nakazili při nějakých odběrech krve někde u doktora či v nemocnici. Za komančů se ještě používaly sterilizovatelné jehly, tak zřejmě někdo blbě sterilizoval, nebo fakt nevím.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Romariooo a Davon: nejsem s itak jistý, tam musí být určité množství toho viru a to není jen šup a je to tam, asi tam bude potřeba nějaká tělní tekutina (krev, sperma, poševní sekret), ale hádat se nebudu

Tomáš byl rychlejší

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak asi takhle. Když budeš "šoupat" s nemocným nebo nosičem, tak vysoce pravděpodobně se nakazíš a budeš dále buď aktivně nemocný nebo "bacilonosič". "Bacilonosič" nemusí mít žádné trable, ale je nebezpečný pro ostatní třeba při šukání. Samo je řeč o "bez gumy". Přesto můžeš mít z prdele kliku a nemusíš chytit nic.

Nebo taky můžeš být smolař a chytit to jen když na moment zanoříš a ani jeden se neudělá. Kapišto? S malou pravděpodobností to můžeš chytit i když se necháš jen přeblafnout od pozitivní(ního) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Davon: nevím zda se vyjádřím přesně, ale je tam asi potřeba, aby u tebe byla alespoň oděrka na něm a ona byla už vlhká, ale ještě to musí být v nějaké míře, jak velké nevím a nebo pokud ty už stříkneš. Co jsem vyčetl, tak v takzvaných "kapkách lásky", v moči to není, slin by muselo být hodně veliké množství. U francouzáků je více riziko krev v ústech z oděrek či od zubů než sliny. U orálního sexu buď oděrky na penisu a nebo výstřik a to ještě by ten druhý musel mít oděrku v ústech, tedy pokud jsem to pochopil tak jak jsem to pochopil, alesamosebou to riziko tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Palo a vlastne vsem... beztak v tom nemam uplne jasno. Ja se docetl, ze staci semeno nakazeneho vypit :D a je to taky pravdepodobne nakazeni! Ja vim, ze nyni jsem NEG, zene brali v teho test a tam to delaji, takze jakoby to delali me. Jedine ze ona by byla ta, co ma z prdele kliku a nechytla to, nebo zrovna, kdyz pila nemela oderku v puse :D :D BORDEL AJKO HOVADO V TOM JE!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klíd, to spíš chytíš něco jiného zajímavého nebo se někde semeleš v nějaké havárce.

BTW, jeden známej vozíčkář(roztroušená skleroza) si přivezl z lázní nějakej "zajímavej prezent" a jak to chytla jeho stará, tak se hrozně divil, a že to chytil někde na hajzlu v hospodě :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Palo a vlastne vsem... beztak v tom nemam uplne jasno. Ja se docetl, ze staci semeno nakazeneho vypit :D a je to taky pravdepodobne nakazeni! Ja vim, ze nyni jsem NEG, zene brali v teho test a tam to delaji, takze jakoby to delali me. Jedine ze ona by byla ta, co ma z prdele kliku a nechytla to, nebo zrovna, kdyz pila nemela oderku v puse :D :D BORDEL AJKO HOVADO V TOM JE!! :palec2:

a ty polykáš, že tě to tak trápí? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně aby se tady nepletly dva pojmy, HIV pozitivní člověk ještě není nositelem AIDS, ta propuká trochu později. to že se HIV pozitivní člověk vyléčil, to jsem taky slyšel, snad i nějakej americkej sportovec (basketbalista ?) se vyléčil. u nemoci AIDS jdou tlumit příznaky, ale vyléčit zatím bohužel nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...