Přejít na obsah

AIDS


Romariooo

Doporučené příspěvky

jako ženáče tě to přeci nemůže trápit :p

nejohroženější jsou fetky a 4%ní. Holt když už, tak musíš trošku taky koukat s kým do toho jdeš. Ale bez tý posraný gumy bych do toho asi jen tak s někým nešel. A taky není jen ADIDAS, ale i jiné nepříjemnosti, a těch bych se bál víc, protože šance je odlapit je mnohem větší. No a asi by jsi to doma těžko vysvětloval, že to na tebe naskákalo tak nějak samo na ulici.

Tak tak... a já si myslím, že chlap který má rád holky s klukem spát nebude s fetku pozná každej!! A když sex s holkou kterou neznám tak si tu gumu vemu, ale mám přítelkyni a momentálně mě to netrápí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to už je další věc..... :help: ale co naděláš...... to je prostě věc..... nevím.. nikdo z nás se před stykem nebude ptát toho druhého na jeho předešlé sexuální partnery aby si udělal obrázek na ty lidi, jestli to může být OK.... to je prostě věc, vem si to takto už někdo tady psal že můžeš kdekoli chytit takový bacil že se budeš divit až jak je to možné.. jen si vem sedíš v hospodě dostnaneš pivko, půlitr je špatně umytý někdo před tím měl třeba žloutenku, chřipku.... všude na tebe dnes kouká nebezpečí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...