Přejít na obsah

Svátek zamilovaných neboli Valentýn


Romariooo

Doporučené příspěvky

Neslavím,leč za pozornost mi to stojí,maličkost v této uspěchané době potěší obě strany ,co pánové hrdinové tvrdáci ;)

MDŽ již díky bohu nemáme,tak proč neprojevit trochu pozornosti,byt je na to ještě zbývajících 364 dní :plol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octavianus:nedivím se,taky bych byl raději sám,tuším že tonebude dlouho trvat

houmík: to je gól :D

sejis:tak trochu s tebou nesouhlasím,leč jsem v letech kdy tu byly komančové byl tak nějak ještě nezletilý,ale vím že MDŽ byl jaksi svátek mužů,ty vždycky chodily nejvíce nalití se slovy : je přeci MDŽ ne?ale netvrdím že to bylo dobré,ale ani že to bylo špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to vyšlo asi nastejno, při MDŽ se ožrali většinou jen chlapi a ženám musel stačit karafiát (když ho dokázal chlap dopravit domů :D ), no a Valentýn je zase jen o komerci :( Když to tedy vezmu z praktického hlediska, MDŽ bylo pro nás chlapy daleko příjemnější. Jinak jsem tady asi druhý, kdo se k Valetýnu přizná B) ale slovo "oslava" je v našem případě hodně, hodně přehnané. Vyřeší to nějaká maličkost a je to (co taky dělat, když nám MDŽ zrušili...) :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jak se tady už zmínil někdo, já bych to neřešil a taky to nemusím, ale když ona to prožívá .. tak nějakou tu maličkost někde koupím :-P

Přesně tak, nám to neublíží a hlavně budeme mít klídek. A hlavně v očích našich poloviček budeme Ti "lepší" co si vzpomenou narozdíl od jiných :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to slavil,ale uz nemam s kym.

k temu emerickemu svatku. Svatek zamilovanych neni jen americky vymysl.pred casem jsem videl porad o svatcich a pokud se nepletu tak se sv. valentin (ted nevim,jestli se to nejmenovalo nejak jinak) slavil i u nas. Jen casem v Evrope zanikl a udrzel se jen v americe. A ted se to vraci. Ale myslim, ze takovy svatek neni spatny. Jen uz hodne opravdu preamerikovany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mě po*er :smich:

sem se už dlouho tak nenasmál, jako nad nekterejma prizpevkama :)))

viz : "se svatkem jako je valentyn mi muzou vylizat prdel.... a rekl jsem to vsem vcetne mlady.... nazdar... "

sem stejnýho názoru :))) Ale bohužel o tom nerozhoduju. ;)

Editováno: , autor: Evers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vždy vyřeším tak, že vezmu přítelkyni na večeři, ale né v ten den. Protože jsem z principu proti.

Takže jí vezmu den po tom nebo jinej den a zarputile říkám neslavíme ten blbej cizí svátek rozumíš. Jdeme jen tak :smich:

Žádná reklama mě nebude nutit něco kupovat.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...