Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Takže 75% oslav proběhne tady v malebném místečku poblíž kostela kol5 Slíbeny fotečky jsou zde:

Hřiště a celej plac okolo je zajištěný na celý den od rána jen pro nás.Se Snížkem domluvim stan a gril a Krozo se nám postará o muziku.

post-6947-1242668144_thumb.jpg

post-6947-1242668170_thumb.jpg

post-6947-1242668193_thumb.jpg

post-6947-1242668220_thumb.jpg

post-6947-1242668246_thumb.jpg

post-6947-1242669511_thumb.jpg

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak kluci.MAXIMÁLNÍ LUXUS.Je to 500 metru od bytovky kde bydlim.Půlka aut bude zaparkovaná za zavřenýma vratama na zámkové dlažbě a zbytek bude na hřiští.

Den předtím nechám posekat trávnik a udělám připravy ohledně jidla piti a tak.Kluci mě s tim pomužou a já myslim že to je na dobré cestě.

post-6947-1242668765_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak kluci.MAXIMÁLNÍ LUXUS.Je to 500 metru od bytovky kde bydlim.Půlka aut bude zaparkovaná za zavřenýma vratama na zámkové dlažbě a zbytek bude na hřiští.

Den předtím nechám posekat trávnik a udělám připravy ohledně jidla piti a tak.Kluci mě s tim pomužou a já myslim že to je na dobré cestě.

Tak toho pána to vyloženě baví. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku: Ty si děláš sice prdelale já o tom vážně jeden moment uvažoval.Ale je fakt že být Brnákama tak to udělám protože vyjde to pak levněji ty náklady na dopravu a i s parkováním nebude problém...bude se moct pit ale hlavně mě nesmíte poblinkat zahrádku :smich:

eště si bude vymejšlet, zahrádka se musí hnojit :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdelky moje milovany! Dnes sem dám fotečky jak to na tom hřišti vypadá at se mužete připravit na fotbalové utkání hvězd nynějšího fora...

Jinak jako další disciplina bude badminton,možná stolní tenis a v neposlední řadě pettang nebo jak se to píše-to s těma koulema.Tak si myslim že o zábavu bude postaráno! :palec2:

to asi myslíš peting, ale ten není tak úplně s koulema lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo: děkuju moc.S Tebou počítám taky.Ted mi volala Zdenka a hřiště je zablokované za 200,-Kč na celej den.V ceně je elektrika,bouda s lednici a zázemim-supr cena! Takže díky Markovi který měl ten skvělej nápad se snad povede uddělat i doprovodný program.Nechci aby se jen chlastalo a jedlo...chci diskotéku,sport a večer třeba i překvapení...půlnoční ale to necháme osudu...

Snížek mě v tom snad pomuže.Skája mi taky slíbil že přijede takže vše je na nejlepší cestě.

hele, ale jestli bude striptýz, tak asi by byl vhodnější někdo jinej než ty :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...