Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ja volno asi nemam :-(

jakto?

No pac nejspis bude migrace u jednoho zakaznika ... a je tam toho dost hodne tak se uvidi jak se to stihne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pac nejspis bude migrace u jednoho zakaznika ... a je tam toho dost hodne tak se uvidi jak se to stihne.

nejhorsi je kdyz to proste musi fungovat...tak to u toho potom stravis celou noc :(

No todle prave fungovat proste musi ,,, Pac jinak by stala cela firma a kdyz mi rekli kolik by byla za kazdej den ztrata tak . . . tak to proste fachcit musi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja volno asi nemam :-(

jakto?

No pac nejspis bude migrace u jednoho zakaznika ... a je tam toho dost hodne tak se uvidi jak se to stihne.

tak to good luck ;) at to klapne

Diky diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No todle prave fungovat proste musi ,,, Pac jinak by stala cela firma a kdyz mi rekli kolik by byla za kazdej den ztrata tak . . . tak to proste fachcit musi.

no a o tom mluvim....kdyz jsme stehovali nasi firmu tak sef rikal at neni nezkousime v pondeli rict ze to nefunguje...tak jsme byl v praci vikend temer nonstop :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No todle prave fungovat proste musi ,,, Pac jinak by stala cela firma a kdyz mi rekli kolik by byla za kazdej den ztrata tak . . . tak to proste fachcit musi.

no a o tom mluvim....kdyz jsme stehovali nasi firmu tak sef rikal at neni nezkousime v pondeli rict ze to nefunguje...tak jsme byl v praci vikend temer nonstop :(:(

Jo to znam <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to znam  <_<

tohle jsou moc fajn akce...jinak migraci mame uspesne za sebou ;)

No my svoji uz taky ... ale Ty zakaznici by chteli taky ... a kdyz to pres tejden nejde a musi se to delat mimo prac dobu tak to je nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten snih nebo co to je za sra*ky co tu padaj je trapnej !

hustý,tady svítí celej den oskar :o

Se mate :-) U nas ... je to na pikacu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...