Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

koukám s tebou to jaro cvičí pěkně :smich: ....pozor na harašení na pracovišti :D ........ale jak jsem slyšel,dle amer.presidenta orální sex není sex :o:o ,tak to zkus :p

No, pekne je mozna slaby slovo, ale to je vzdycky na jare jeste horsi nez normalne :p Zatim tu harasi jenom jeden kolega, tomu je nekde k padesati a zjevne to doma nema :D Oralni sex by tu pod stolem ale klido stacil, velky stoly, hodne mista, tam by se veslo bab :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám s tebou to jaro cvičí pěkně :smich: ....pozor na harašení na pracovišti :D ........ale jak jsem slyšel,dle amer.presidenta orální sex není sex  :o  :o ,tak to zkus :p

No, pekne je mozna slaby slovo, ale to je vzdycky na jare jeste horsi nez normalne :p Zatim tu harasi jenom jeden kolega, tomu je nekde k padesati a zjevne to doma nema :D Oralni sex by tu pod stolem ale klido stacil, velky stoly, hodne mista, tam by se veslo bab :p

pod stolem,to je hra na němou tvář :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám s tebou to jaro cvičí pěkně :smich: ....pozor na harašení na pracovišti :D ........ale jak jsem slyšel,dle amer.presidenta orální sex není sex  :o  :o ,tak to zkus :p

No, pekne je mozna slaby slovo, ale to je vzdycky na jare jeste horsi nez normalne :p Zatim tu harasi jenom jeden kolega, tomu je nekde k padesati a zjevne to doma nema :D Oralni sex by tu pod stolem ale klido stacil, velky stoly, hodne mista, tam by se veslo bab :p

pod stolem,to je hra na němou tvář :smich::smich:

No je pravda, ze u toho klidne muze drzet hubu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...