Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Jasny, Praha Jizni mesto, 6. patro panelaku ;)

..... :smich: a v 7,8,9 patro večer spí lidé u stropu :smich::smich:

No hlavne maj zakazanej otevrenej ohen :p

.......no a co se stane.....ví bůch...výbuch... :smich::smich:

Dyz to pujde smerem nahoru, tak je to fuck, hlavne kdyz mi nebude chcat do postele ;) By clovek nerek, co metan dokaze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Petre s tou klimou......

Mne ta klima ani nespina a na besidce mi Cosby odsrouboval tu krytku,kudy se to tlakuje,je to u chladice a pod tim je takova jakoby kulicka,tak tu mi trochu stlacil dolu(funguje to jako ventilek) a ani prd z toho neuteklo,takze tak jsme poznali,ze je sucho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peťo řadička bude, sice říkal něco o 300,- ale i tak je to solidní cena.

Jinak já ji tam dal a vypadá skvělě. Rámeček jde vyměnit, ale ještě musím o něco málo zkrátit tyč řadící páky, jelikož ten pytel je kratší.

Za to, jak parádně padne do ruky, to udělám. Jinak ti to klidně předvedu. Jestli budeš mít dnes odpoledne čas, tak se stavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Petre s tou klimou......

Mne ta klima ani nespina a na besidce mi Cosby odsrouboval tu krytku,kudy se to tlakuje,je to u chladice a pod tim je takova jakoby kulicka,tak tu mi trochu stlacil dolu(funguje to jako ventilek) a ani prd z toho neuteklo,takze tak jsme poznali,ze je sucho :(

Čau Kochtíku.

Nemáš náplň v klimě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Kačíííííííí :D už rostůůůůůůůůůůůůů :D

no myslm, ze s petrem maximalne tak do zeme :smich: viz nase prochazka a kecy na tom poli :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Petre s tou klimou......

Mne ta klima ani nespina a na besidce mi Cosby odsrouboval tu krytku,kudy se to tlakuje,je to u chladice a pod tim je takova jakoby kulicka,tak tu mi trochu stlacil dolu(funguje to jako ventilek) a ani prd z toho neuteklo,takze tak jsme poznali,ze je sucho :(

Čau Kochtíku.

Nemáš náplň v klimě??

No bohuzel ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Petre s tou klimou......

Mne ta klima ani nespina a na besidce mi Cosby odsrouboval tu krytku,kudy se to tlakuje,je to u chladice a pod tim je takova jakoby kulicka,tak tu mi trochu stlacil dolu(funguje to jako ventilek) a ani prd z toho neuteklo,takze tak jsme poznali,ze je sucho :(

Čau Kochtíku.

Nemáš náplň v klimě??

No bohuzel ne :(

Tak naplnit, šup šup ... vedra se blíží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...