Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak kopecky jel asi mooooc pekne ;)

Prvních 15 aut fakt střelba, pak už je trošku vidět ten rozdíl. Ale Citroeny vcelku nedostižný ;)

hmm to verim...pristi rok na me nesmis zapomenout a jedu taky ;)

Já na tebe nezapoměl :D . JEt klidně můžem, mám tel. na ženskou kde jsme spali -noc 20 E i se snídaní takže docela dobrý ;)

;) Na pohodu ... a kolik ma mist pro noclezniky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

To neee .. ja bych se potrestal sam .. dal bych nejakej financni dar na Motol a dal si na vikend papiry do trezoru abych nemohl jezidit ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj badysku -_- nebyl si vcera vecer v boumine, vid??

Ahoj Kačko a Michale

Nene, nebyl, ja včera workoval do 23h ;)

A tak to ma byt pane ! Prace slechti !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tebe nezapoměl  :D . JEt klidně můžem, mám tel. na ženskou kde jsme spali -noc 20 E i se snídaní takže docela dobrý  ;)

;) Na pohodu ... a kolik ma mist pro noclezniky ?

a nocleznice?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tebe nezapoměl  :D . JEt klidně můžem, mám tel. na ženskou kde jsme spali -noc 20 E i se snídaní takže docela dobrý  ;)

;) Na pohodu ... a kolik ma mist pro noclezniky ?

a nocleznice?? ;)

Ty hlidaj auta ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tebe nezapoměl  :D . JEt klidně můžem, mám tel. na ženskou kde jsme spali -noc 20 E i se snídaní takže docela dobrý  ;)

;) Na pohodu ... a kolik ma mist pro noclezniky ?

a nocleznice?? ;)

Taky berem ;) . Jen musíte někdo umět německy a zamluvit to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

tak aspon že to vyšlo, já budu mít fotečku z pátku před Práglem....aááách jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

hele michale .. s jakou fabiii jsi jel 235.... ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...