Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

hele michale .. s jakou fabiii jsi jel 235.... ????

Ja neee .. fabii RS co se se mnou chtela honit sem ujel a mel sem tam 235 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

hele michale .. s jakou fabiii jsi jel 235.... ????

Ja neee .. fabii RS co se se mnou chtela honit sem ujel a mel sem tam 235 ;-)

a táááák.. už jsem myslel ,že tě předjela nějaké 1,2 htp.. hovno to pojede... :t tak sem si říkal ,že trochu konkurece shopné je jen RS... když je čiplé...

cha tak tet rozebírám jednu octu co je do cela na šrot... a jsem docela mile překvapen... vyndal jsem jednotku motoru a na ní štítek CIMBU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No maximalka nebyla pac vedle me sedici mi rekla ze sem magor a ze az pridu o papiry tak sem bez prace ... ale fabie dostala tezce na zadecek a na tachu bylo 235 tachometrovejch ;-)  -_-

tak to by si o ne prisel i ve 190 lol takze bych ji rekla, ze ted uz je to stejne jedno ;)

hele michale .. s jakou fabiii jsi jel 235.... ????

Ja neee .. fabii RS co se se mnou chtela honit sem ujel a mel sem tam 235 ;-)

a táááák.. už jsem myslel ,že tě předjela nějaké 1,2 htp.. hovno to pojede... :t tak sem si říkal ,že trochu konkurece shopné je jen RS... když je čiplé...

cha tak tet rozebírám jednu octu co je do cela na šrot... a jsem docela mile překvapen... vyndal jsem jednotku motoru a na ní štítek CIMBU...

Joooo > ?? A copak to je za motor ? A jak na srot ? Jako odesel motor nebo na srot jako BUM BUM ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám Michal dneska tapetuje lol

Netapetuju jen nikdo nechce odpovidat ... ja zrovinka cekam az se mi dokopiruje jeden disk a tak nemam do ceho pichnout ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspon mi usetris praci ;-)

si dam zalezet :smich:

;) OK ;)

no určitě ten kdo byl u mně tak to tu viděl.. stříbrné tdi přes střechu... ani jeden plech good.... a ještě jsem zjistil že budu muset dávat i novej předek .. protože je v piči A sloupek u řidiče.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspon mi usetris praci ;-)

si dam zalezet :smich:

;) OK ;)

no určitě ten kdo byl u mně tak to tu viděl.. stříbrné tdi přes střechu... ani jeden plech good.... a ještě jsem zjistil že budu muset dávat i novej předek .. protože je v piči A sloupek u řidiče.... :(

Tak jednotku na test k tobe do auti pokud by to slo ne ? A otestit jestli to pojede lip nez to co tam mas jestli to kouri min apod ne :-) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...