Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

zdar lidičky

ahoj honzoooo

skoda ze nemuzes dorazit aspon jako to prekvapeni :(

njn sere mě to jako sviňa Vitto, ale občas se holt pracovat musí škoda, že se to nedomluvilo až na příští týden :(

spidi co se to stalo? auiii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spidi co se to stalo? auiii

Ahoj Honzi, normální mrda jak hovado... <_<

no nejdřív jsem si všimnul jen povídání a pak i fotečky ach jo a co zítra jedeš na besídku..doufám, že mi pak někdo nechá shlédnout video ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale sbaleno...kua ja ani nevim co si vzit s sebou, krom zuzky a bratra s kamerama :D

kolko tam vubec stoji jedna noc kucí?

to by bratr mohl sesmolit nejaké to dvd ;)

to by mohl škoda, že to nevyšlo, ale MimoŇ bude zdokumentovaná jen chci sehnat nabíječku do auta na kameru a přídavný reflektor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mohl škoda, že to nevyšlo, ale MimoŇ bude zdokumentovaná jen chci sehnat nabíječku do auta na kameru a přídavný reflektor ;)

Do Mimoně už bych možná mohl dorazit... ;)

A to jsem chtěl jet příští sobotu do Příbrami... ...a teď syfilis... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale sbaleno...kua ja ani nevim co si vzit s sebou, krom zuzky a bratra s kamerama :D

kolko tam vubec stoji jedna noc kucí?

to by bratr mohl sesmolit nejaké to dvd ;)

to bych musel umet prrtahnout to video do PC a pak nejakym softem vyrobit videjko...mame kameru na miniDV a nejaky softik a kabely tak jsou ale nezkousel jsem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mohl škoda, že to nevyšlo, ale MimoŇ bude zdokumentovaná jen chci sehnat nabíječku do auta na kameru a přídavný reflektor ;)

Do Mimoně už bych možná mohl dorazit... ;)

A to jsem chtěl jet příští sobotu do Příbrami... ...a teď syfilis... <_<

no to musíš bo tam bude zapíječka malýho Jeníka...myslím, že to bude nejrozumější až tam než Vás kluky z Moravy taht do Práglu a hlavně tak dorazí více lidi z klubu ;)-_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale sbaleno...kua ja ani nevim co si vzit s sebou, krom zuzky a bratra s kamerama :D

kolko tam vubec stoji jedna noc kucí?

to by bratr mohl sesmolit nejaké to dvd ;)

to bych musel umet prrtahnout to video do PC a pak nejakym softem vyrobit videjko...mame kameru na miniDV a nejaky softik a kabely tak jsou ale nezkousel jsem to

no když mi to nějak dovalíte tak si s tím mohu pohrát ;)

jinak bych se chtěl zeptat co mím udělat pro to , abych měl v podpisu taky ten zelený obrázek???? :o:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...