Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Se mi nic nechce sel bych spat !!!  B)

taky bych šel ;) ,ale zase průser :angry:

Hmmm ja taky nemuzu ... musim do nejaky diry se jim tam neco poto ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě nevím,ale možná pojedu ;) zkusím ukecat new koc ;)

New koc jo...hmmmmm :specool: ...no hele ale moc to nepřehaněj...ja jak jel do kopru tak sem vzal přituli....no a ji se to libilo a chce zase někam vyrazit a pomalu to planuje....to sem si dal :doh:doh:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

New koc jo...hmmmmm :specool: ...no hele ale moc to nepřehaněj...ja jak jel do kopru tak sem vzal přituli....no a ji se to libilo a chce zase někam vyrazit a pomalu to planuje....to sem si dal :doh:doh:smich:

:smich::smich::smich: to máš dobrý ::' dík za tip, budu se snažit to nepřehnat :)

No jak zjišťuju info o srazu skodahome na bodu nula , takže se asi na to akorát vys*ru , jako jestli celá organizace spočívá v tom,že daj link na stránku kempu kde je totálně nečitelnej ceník , tak potěš prdel jak bude vypadat celaá organizace a to ještě chtěj vlezný :angry::ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daval jsem fotecky noveho podsviceni ;)

jj to tam láduješ pul dńa :D :D ale guuut ;)

ahoj Jiřiku -_--_-

tak dalsi fotecky u kluku v dilne ;)

Videl jsem, prohlidl jsem, okomentoval jsem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

New koc jo...hmmmmm :specool: ...no hele ale moc to nepřehaněj...ja jak jel do kopru tak sem vzal přituli....no a ji se to libilo a chce zase někam vyrazit a pomalu to planuje....to sem si dal  :doh  :doh  :smich:

:smich::smich::smich: to máš dobrý ::' dík za tip, budu se snažit to nepřehnat :)

No jak zjišťuju info o srazu skodahome na bodu nula , takže se asi na to akorát vys*ru , jako jestli celá organizace spočívá v tom,že daj link na stránku kempu kde je totálně nečitelnej ceník , tak potěš prdel jak bude vypadat celaá organizace a to ještě chtěj vlezný :angry::ph34r:

CHtel vlezny jo ? Ja na tu akci mam v planu jet ... ale zatim sem to moc nestudoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHtel vlezny jo ? Ja na tu akci mam v planu jet ... ale zatim sem to moc nestudoval ...

vstup 250 a ani nezkousej rict ze nejedes ;)

Jo tam jedu na 99,9% ... uz mi chybi jen auto aby to bylo 99,99% :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak zjišťuju info o srazu skodahome na bodu nula , takže se asi na to akorát vys*ru , jako jestli celá organizace spočívá v tom,že daj link na stránku kempu kde je totálně nečitelnej ceník , tak potěš prdel jak bude vypadat celaá organizace a to ještě chtěj vlezný :angry::ph34r:

No ten camp nebo co to je a ten jejích ceník sem nepobral taky....to je slátanina jako sviňa.....jestli pojedu tak na spaní seru a paříme non-stop ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak zjišťuju info o srazu skodahome na bodu nula , takže se asi na to akorát vys*ru , jako jestli celá organizace spočívá v tom,že daj link na stránku kempu kde je totálně nečitelnej ceník , tak potěš prdel jak bude vypadat celaá organizace a to ještě chtěj vlezný  :angry:  :ph34r:

No ten camp nebo co to je a ten jejích ceník sem nepobral taky....to je slátanina jako sviňa.....jestli pojedu tak na spaní seru a paříme non-stop ;)

Spim v aute nebo ve spacaku na zemi ! Jen to musim postavit nekde stranou, nekam kde nebude nejaky psycho v 5 rano startovat a cudit mi to pod nos :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad jo :-) ...  -_-

drzim palce ;) a tyden potom jsou jeste doksy ale to jen na den ale nebejva to tam spatny ;)

To by se taky dalo ... uvidime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spim v aute nebo ve spacaku na zemi ! Jen to musim postavit nekde stranou, nekam kde nebude nejaky psycho v 5 rano startovat a cudit mi to pod nos :-)

normalka chrapat v aute...vyzkouseno a pohoda ;)

Editováno: , autor: baurak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten camp nebo co to je a ten jejích ceník sem nepobral taky....to je slátanina jako sviňa.....jestli pojedu tak na spaní seru a paříme non-stop ;)

no je to jak u č*ráků na haluzi :angry::disgust: dost mě to znechutilo, bo sem fakt zvažoval , že pojedu . :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...