Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

dobré ráno .... dnes má svátek Kryssar tak Járo vše nej -_--_--_-

jinak pro mě dnes není moc dobré bo po včerejšku lítání po nemocnici s Lu mi volala v 01:30 a říkala, že jede do nemocnice :o že prej z ní teče krev ...jela s ní moje mamka, )protože jsem měl noční), pak mi za hodinu volala, že k porodu to není, ale že si jí tam musí nechat nejsem moc vyspalej a moc si přeju ať je všechno v pořádku :huh::huh:

Zdar jak svina bando -_-

Honziku diky, ale ja dneska nemam, sem totiz Jaromir ;) Ale diky predem -_-

O maminu se neboj, to zvladne, asi se to blizi, a nebo je uz tak velkej, ze tlaci. Ale v tomhle stadiu uz by melo byt vse ok, byt to treba v 6. mesici, bylo by to horsi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ráno .... dnes má svátek Kryssar tak Járo vše nej  -_-  -_-  -_-

jinak pro mě dnes není moc dobré bo po včerejšku lítání po nemocnici s Lu mi volala v 01:30 a říkala, že jede do nemocnice  :o že prej z ní teče krev ...jela s ní  moje mamka, )protože jsem měl noční), pak mi za hodinu volala, že k porodu to není, ale že si jí tam musí nechat nejsem moc vyspalej a moc si přeju ať je všechno v pořádku :huh:  :huh:

Zdar jak svina bando -_-

Honziku diky, ale ja dneska nemam, sem totiz Jaromir ;) Ale diky predem -_-

O maminu se neboj, to zvladne, asi se to blizi, a nebo je uz tak velkej, ze tlaci. Ale v tomhle stadiu uz by melo byt vse ok, byt to treba v 6. mesici, bylo by to horsi :(

ááá princ Jaromír :D vítej synku :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...