Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

ty voe já je při stěhování někam založil, ale ještě nemám vybaleno

jen co vybalím tak to spustíme....tys byl i v Bosně???...já fotil ve Kbelích tu MI17 co v Bosně spadla sice jen černobíle, ale mám jí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe já je při stěhování někam založil, ale ještě nemám vybaleno

jen co vybalím tak to spustíme....tys byl i v Bosně???...já fotil ve Kbelích tu MI17 co v Bosně spadla sice jen černobíle, ale mám jí ;)

Myslíš nehodu z ledna 1998 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe já je při stěhování někam založil, ale ještě nemám vybaleno

jen co vybalím tak to spustíme....tys byl i v Bosně???...já fotil ve Kbelích tu MI17 co v Bosně spadla sice jen černobíle, ale mám jí ;)

Myslíš nehodu z ledna 1998 ???

jj měla by to být ona , já končil na konci roku 96 a pak to zaslechl v TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na ty fotky co jsem našel ...jsou to docela dobrý momentky..třeba jak jsme s klukama v přijímači dělali barový tanečnice..jj to byly časy jsme se tenkrát vyřádili a pak na letišti zítra se ponořím do dětskýho pokoje, kde je mámy nábytek s obýváku a najdu ty fotky, abych to sem mohl co nejdříve naházet.....snad je tam najdu dřív než se máti odstěhuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na ty fotky co jsem našel ...jsou to docela dobrý momentky..třeba jak jsme s klukama v přijímači dělali barový tanečnice..jj to byly časy jsme se tenkrát vyřádili a pak na letišti zítra se ponořím do dětskýho pokoje, kde je mámy nábytek s obýváku a najdu ty fotky, abych to sem mohl co nejdříve naházet.....snad je tam najdu dřív než se máti odstěhuje ;)

áááá,že by vzpomínky na kbely :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na ty fotky co jsem našel ...jsou to docela dobrý momentky..třeba jak jsme s klukama v přijímači dělali barový tanečnice..jj to byly časy jsme se tenkrát vyřádili a pak na letišti zítra se ponořím do dětskýho pokoje, kde je mámy nábytek s obýváku a najdu ty fotky, abych to sem mohl co nejdříve naházet.....snad je tam najdu dřív než se máti odstěhuje ;)

Já jsem si moc srandy neužil, 24 hodin 2 sunky slepený páskou na koberce, 40 ostrejch a 20 trasírek + 1 v komoře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj měla by to být ona , já končil na konci roku 96 a pak to zaslechl v TV

Tak to byla ze 171. praporu, to jsem tak akorát byl... :o

Tuším tehdy 3 mrtví... <_<

to sis to docela užil s tím cestováním a jak to, že ses tam jako záklaďák dostal?? jj byla to tenkrát pro naše letectvo a misiji tragédie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na ty fotky co jsem našel ...jsou to docela dobrý momentky..třeba jak jsme s klukama v přijímači dělali barový tanečnice..jj to byly časy jsme se tenkrát vyřádili a pak na letišti zítra se ponořím do dětskýho pokoje, kde je mámy nábytek s obýváku a najdu ty fotky, abych to sem mohl co nejdříve naházet.....snad je tam najdu dřív než se máti odstěhuje ;)

Já jsem si moc srandy neužil, 24 hodin 2 sunky slepený páskou na koberce, 40 ostrejch a 20 trasírek + 1 v komoře...

já jediný co zažil byly letový akce na republikou jinak jsme se nikam nepodíval :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jediný co zažil byly letový akce na republikou jinak jsme se nikam nepodíval :(

Já zažil pár ostrejch akcí, škola že s náma nebyly Mi-24 z 51. vrp ;)

počkej takže to si byl normálně na misi, ale ne jako záklaďák, že? taky jsem s tím tenkrát laškoval, ale bylo mi to zakázáno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...