Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Jinak jestli to Honzi pamatuješ, tak ty Mi-24 tam s náma nebyly kvůli těm cinklejm rotorovejm listům z Ruska, tak se dávaly na rychlo UB-16 pod Mi-17... :huh:

no to si taky trošku vzpomínám jak nám to kluci od vrtulníků říkali, že jsou s tím nějaký problémy a že s tm v Rusii něco porobili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak se musím přiznat dnes jsem poprvé po zimě luxoval autí...naposledy bylo luxovaný před zimou .... jsem to jinak nestíhal v pondělí jsem lehce opláchl a v neděli se chystám na vnitřek se to bude blejskat jak psí koule

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak se musím přiznat dnes jsem poprvé po zimě luxoval autí...naposledy bylo luxovaný před zimou .... jsem to jinak nestíhal v pondělí jsem lehce opláchl a v neděli se chystám na vnitřek se to bude blejskat jak psí koule

Já jsem tomu ještě taky moc nedal, ale až pořeším tu opravu, tak budu ladit. Navíc jsme s kámošem otevřeli obchod s autodíly a máme zastoupení autokosmetiky MAFRA - ceny lidové... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak se musím přiznat dnes jsem poprvé po zimě luxoval autí...naposledy bylo luxovaný před zimou .... jsem to jinak nestíhal v pondělí jsem lehce opláchl a v neděli se chystám na vnitřek se to bude blejskat jak psí koule

Já jsem tomu ještě taky moc nedal, ale až pořeším tu opravu, tak budu ladit. Navíc jsme s kámošem otevřeli obchod s autodíly a máme zastoupení autokosmetiky MAFRA - ceny lidové... ;)

kurňa ty seš podnikavej tak to asi něco pak nakoupím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa ty seš podnikavej tak to asi něco pak nakoupím ;)

Njn, lowe só lowe... :D

Tak já myslím, že no problemo, v sezoně to bude 1A, vybereš si zboží a a já Ti ho dovezu na srazík... :specool:

-_--_--_- superky jinak pro dnešek se loučím měj se a zítra všechny pozdravuj...mluvil jsme s Vittem zítra pokud bude klid tak cinknu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tomu ještě taky moc nedal, ale až pořeším tu opravu, tak budu ladit. Navíc jsme s kámošem otevřeli obchod s autodíly a máme zastoupení autokosmetiky MAFRA - ceny lidové... ;)

po besídce se stavím Lubo -_--_--_- skóknót tu kosmetiku -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...