Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

dobré ránko vespolek :D  a co kafíčko by nebylo :D

Nazdárek kočko ;) . Co nového

Jo kdo si dá teda to kafí

achoj Míro :D no konečně si někdo všiml ;) díky za kafčo :D

pozdravuj přítelkyni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar

bud pozdraven chlapče :D:D-_-

Zdravim te pane,

jak je??

jde to,ale zítra to bude podstatně lepší :D:D i když sobota bude pracovní,chooodně práse :D

no ja mam moooc práce, abych mohl jet na Mimoň ... chtěl jsem rozleštit auto a samozřejmě to nestihnu, jelikož místo zítřejšího volna budu zařezávat v práci ... kurva už mě to štve ... tři víkendy po sobě jsem makal a teď by chtěli znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verim...me by taky stvalo kdybych nemohl...ale jestli se neda tak se proste hold neda :(

zas*aný dlužníky bych střílel. a na bankovní úředníky patří velkej bič a malej dvůr - už to mohlo bejt vyřízený , takhle přijdu minimálně o celej květen :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ránko vespolek :D  a co kafíčko by nebylo :D

Nazdárek kočko ;) . Co nového

Jo kdo si dá teda to kafí

achoj Míro :D no konečně si někdo všiml ;) díky za kafčo :D

pozdravuj přítelkyni :D

Jo děkuji, budu co se do ní vejde :o

o tom nepochybuji :D:D:D

kdy se ukážete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ránko vespolek :D  a co kafíčko by nebylo :D

Nazdárek kočko ;) . Co nového

Jo kdo si dá teda to kafí

achoj Míro :D no konečně si někdo všiml ;) díky za kafčo :D

pozdravuj přítelkyni :D

Jo děkuji, budu co se do ní vejde :o

a jednou za mě :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar

bud pozdraven chlapče :D:D-_-

Zdravim te pane,

jak je??

jde to,ale zítra to bude podstatně lepší :D:D i když sobota bude pracovní,chooodně práse :D

no ja mam moooc práce, abych mohl jet na Mimoň ... chtěl jsem rozleštit auto a samozřejmě to nestihnu, jelikož místo zítřejšího volna budu zařezávat v práci ... kurva už mě to štve ... tři víkendy po sobě jsem makal a teď by chtěli znovu

to já víkendy už neřeším,to bych se musel zbláznit,to víš nonstop provoz je záhul ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já víkendy už neřeším,to bych se musel zbláznit,to víš nonstop provoz je záhul ;)  :D

NO TADY JE PROBLÉM V TOM, ŽE DÍLNA JEDE NONSTOP, ALE KONSTRUKCE NE ... SPÍŠ KONSTRUKCE BY NEMĚLA JET NONSTOP

tak jedte všichni nonstop :D:D a je po problému :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já víkendy už neřeším,to bych se musel zbláznit,to víš nonstop provoz je záhul ;)  :D

NO TADY JE PROBLÉM V TOM, ŽE DÍLNA JEDE NONSTOP, ALE KONSTRUKCE NE ... SPÍŠ KONSTRUKCE BY NEMĚLA JET NONSTOP

tak jedte všichni nonstop :D:D a je po problému :p:p

komiku ... mě stačí, že místo osmi hodin do toho čumím každý den 10 - 12 ... oči jako králík a mozek nechápe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracovně,papíry,papíry pojištovny :disgust:

hmm tak ze nic moc...tady mam neco podobnyho sice ne pojistovny ale ted bohuzel same papiry :(

se posereme jednou z toho papírování :angry::D .......a ještě šéfa za zády :D:D ale za chvílku jede do Neratovic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracovně,papíry,papíry pojištovny :disgust:

hmm tak ze nic moc...tady mam neco podobnyho sice ne pojistovny ale ted bohuzel same papiry :(

se posereme jednou z toho papírování :angry::D .......a ještě šéfa za zády :D:D ale za chvílku jede do Neratovic :D

:angry: ............. :p:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...