Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ono to ma treba v aute i dost spolecnyho  :)

jj jako že se zrovna holub vysere na to tvoje zrovna umytý auto a ne na to sousedovo :disgust:

tak to je v pohode...jestli bude srat na umyty tak muze bejt jara naprosto ale naprosto v pohode a nemusi se stresovat :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ma treba v aute i dost spolecnyho  :)

jj jako že se zrovna holub vysere na to tvoje zrovna umytý auto a ne na to sousedovo :disgust:

tak to je v pohode...jestli bude srat na umyty tak muze bejt jara naprosto ale naprosto v pohode a nemusi se stresovat :smich:

no, pokud se vysere na umyty po pul roce, tak vemu flobertku a ustrelim mu vocas ;) Ja to myslel, ze v aute treba pri prijezdeni z pruhu do pruhu, namraza tam kde by nemela bejt a tak :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl na technické. Jebal mě tam za ty zadní světla milotec ale nakonec to uznal že milotec je dobrá firma a má vše homologováno a že ta mlhovka a zadním okně být muže protože muže být vysoko nejvíc asi metr něco a to asi splňuju. Zjistil jsem že kontrolují povinou výbavu takže vyndal mojí polskou lékárničku uvnitř plesnivá a je tam skoro hovno tak to mi nevzal. Prasklého okna si taky všiml a že nesvítí spátečka taky a osvětlení spz taky nesvítí... Tak mám technickou aspon na měsíc a musím to opravit :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty v ole poprvé= píšu ožralej u počítače to je hukot nikdy jsem vožzralej u compu nesedlěl, to je hhukot -_-  Zdravim přišel jsem z Agrofestu paráda

To je hroznej čurák todleto, až ho potkám na nějakým srazu, tak mu dám do rypáku, že se z toho posere...

:ble:ble:ble:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...