Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

tak jsem se všichni hezky pozdravili :D ............tak co njů :D pánofé

Zdar Jiříku -_--_--_- new - zas mám pos*aný auto :angry: ty okřídlený kurvy bych střílel :disgust: jináááč pohoda k snídani bábovička a čajík :D

zdááár Rádo -_- ,to já celý týden řeším 4 vysraný auta :angry: a už toho mám plný zuby :disgust: ....týden jako korálek.......

člověče,vy snad ty bábovky děláte na kšeft :smich: ......já ti tam pošlu auto a budeme je v Praze prodávat,bude to lepší než vozit naše milé pojištěnce ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,vy snad ty bábovky děláte na kšeft :smich: ......já ti tam pošlu auto a budeme je v Praze prodávat,bude to lepší než vozit naše milé pojištěnce ;):D

Dobré ranko.

Jiříku, až pojedeš pro ty bábovky dej, prosím, vědět. Taky bych si objednal :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,vy snad ty bábovky děláte na kšeft :smich: ......já ti tam pošlu auto a budeme je v Praze prodávat,bude to lepší než vozit naše milé pojištěnce  ;)  :D

Dobré ranko.

Jiříku, až pojedeš pro ty bábovky dej, prosím, vědět. Taky bych si objednal :smich::smich::smich:

čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,vy snad ty bábovky děláte na kšeft :smich: ......já ti tam pošlu auto a budeme je v Praze prodávat,bude to lepší než vozit naše milé pojištěnce  ;)  :D

Dobré ranko.

Jiříku, až pojedeš pro ty bábovky dej, prosím, vědět. Taky bych si objednal :smich::smich::smich:

no vidíš,jak se rozjíždí kšeft :D zařídím si pekárnu s brněnskými specialitami a bude :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,vy snad ty bábovky děláte na kšeft :smich: ......já ti tam pošlu auto a budeme je v Praze prodávat,bude to lepší než vozit naše milé pojištěnce  ;)  :D

Dobré ranko.

Jiříku, až pojedeš pro ty bábovky dej, prosím, vědět. Taky bych si objednal :smich::smich::smich:

Bando jedna nezbedná ::' na kšeft je neděláme, ale máti dycky vyhrožuje že už péct nebude a pak toho je dycky skoro na celej tejden ::':smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče,vy snad ty bábovky děláte na kšeft :smich: ......já ti tam pošlu auto a budeme je v Praze prodávat,bude to lepší než vozit naše milé pojištěnce  ;)  :D

Dobré ranko.

Jiříku, až pojedeš pro ty bábovky dej, prosím, vědět. Taky bych si objednal :smich::smich::smich:

Bando jedna nezbedná ::' na kšeft je neděláme, ale máti dycky vyhrožuje že už péct nebude a pak toho je dycky skoro na celej tejden ::':smich::smich:

Rádo mysli obchodně :D pobočka v Praze /Brněnské speciality :p:p / a jsme v balíku :smich:

podiv těch hladovej vlčáků :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré přímo poledne :p .......ahoj kamaráde  :D

Ahoj Jiřiku -_--_-:specool: jak včera proběhla ostrava?

né včera,ale předevčírem ;) no tak jsme se spolu viděli :( .............jinak cesta,chcalo a chcalo ,tam i zpět :disgust: ,tentokrát mi to trvalo déle 2h 50 min. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...