Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Spis ta prvni varianta co si rekl : nejmíň    :D  :p

nepokoušej lumpe ;) aby se to trocha hébalo tak to chce takovéjch 400Nm a výše ;) ::'

To jo ale to ty Vase chrochtaky nemaj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo ale to ty Vase chrochtaky nemaj :-)

klidecek pane

Ja sem kliiiidnej :-) ... ale 400Nm tu faaakt nikdo nema. Nerikam ze by se mi to nelibilo takovej kroutacek :-) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo ale to ty Vase chrochtaky nemaj :-)

No neboj ten muj to míti bude :p

Mozna jednou :-) ... a jakpak to hodlas udelat ? I kdyz jestli mas 96kW verzi tak k tomu nemas zas tak daleko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem kliiiidnej :-) ... ale 400Nm tu faaakt nikdo nema. Nerikam ze by se mi to nelibilo takovej kroutacek :-)  :D

omyl pane, někteří už mají - samozřejmě ne v serii ;)

Treba kdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jednou :-) ... a jakpak to hodlas udelat ? I kdyz jestli mas 96kW verzi tak k tomu nemas zas tak daleko :-)

No zcela obvyklým způsobem jako to dělají jiní

A to je prosimte jak ... ted to myslim vazne jak se dostanes nad 400Nm. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je prosimte jak ... ted to myslim vazne jak se dostanes nad 400Nm.  :huh:

ne nad ale na 400Nm - viz dieselpower - udajně by to šlo vejš,ale pokud to má být ještě bezpečné chce to další poměrně nákladný upravy

Dieselpower nectu to je fakt ale co sem tak koukal na upravce tak vetsinou to je okolo 350Nm max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je prosimte jak ... ted to myslim vazne jak se dostanes nad 400Nm.  :huh:

ne nad ale na 400Nm - viz dieselpower - udajně by to šlo vejš,ale pokud to má být ještě bezpečné chce to další poměrně nákladný upravy

Dieselpower nectu to je fakt ale co sem tak koukal na upravce tak vetsinou to je okolo 350Nm max.

I kdyz treba sportmotor koukam ze nabizi 420Nm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky ale jsem nasranej

Tak to sme dva pane, ted sem prave zjistil, ze tu budu jeste minimalne 2-3 hodiny, a to mam autak u Garnyho a musim pro nej dojet, na druhou stranu Prahy. Jak me to tady sere kurva :angry:

a to já jsem v pohodě :p:p

Sejdiku, vzal me zlucnik, nechces me prevest na osetrovnu do Reporyji? (ten zlucnik me vzal opravdu) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky ale jsem nasranej

Tak to sme dva pane, ted sem prave zjistil, ze tu budu jeste minimalne 2-3 hodiny, a to mam autak u Garnyho a musim pro nej dojet, na druhou stranu Prahy. Jak me to tady sere kurva :angry:

a to já jsem v pohodě :p:p

Sejdiku, vzal me zlucnik, nechces me prevest na osetrovnu do Reporyji? (ten zlucnik me vzal opravdu) :p

:smich: já čekal,že někoho znásilníš,aby tě odvezl ke Gárnymu :smich: .......přijed si pro no-spu na žlučník a nežer mastný ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: já čekal,že někoho znásilníš,aby tě odvezl ke Gárnymu :smich: .......přijed si pro no-spu na žlučník a nežer mastný ;):D

Woe :smich::p On neni problem tam dojet, jenze je mi fakt obstojne blbe (rano sem chtel zustat doma) akorat odsud jede posledni bus v 9 vecer a pak je to na taxika, coz je za 5km na Cernak za 180 :(:p Cece, mastny mi vubec neva, mne vadi salatovy vokurky, vlassky vorechy a obcas smetana. No a v sobotu sem si dal smetanovou polivku a vcera rano vorechovou buchtu, a odpoledne sem v IKEI uz lezel na kazdy druhy posteli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...