Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

:smich: já čekal,že někoho znásilníš,aby tě odvezl ke Gárnymu  :smich: .......přijed si pro no-spu na žlučník a nežer mastný  ;)  :D

Woe :smich::p On neni problem tam dojet, jenze je mi fakt obstojne blbe (rano sem chtel zustat doma) akorat odsud jede posledni bus v 9 vecer a pak je to na taxika, coz je za 5km na Cernak za 180 :(:p Cece, mastny mi vubec neva, mne vadi salatovy vokurky, vlassky vorechy a obcas smetana. No a v sobotu sem si dal smetanovou polivku a vcera rano vorechovou buchtu, a odpoledne sem v IKEI uz lezel na kazdy druhy posteli :D

já jsem byl minulý týden u Gárnyho a cesta z Jarova do Řeporyj,to je zážitek ve špičce :disgust: za ten čas jsem v Humpolci ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem byl minulý týden u Gárnyho a cesta z Jarova do Řeporyj,to je zážitek ve špičce  :disgust: za ten čas jsem v Humpolci ;)  :D

Jo, to si dovedu predstavit, ja mu to tam vez radsi az v patek pozdejc vecer, ve slejvaku ;)

jo máš tady u mě pořád tu formulku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem byl minulý týden u Gárnyho a cesta z Jarova do Řeporyj,to je zážitek ve špičce  :disgust: za ten čas jsem v Humpolci ;)  :D

Jo, to si dovedu predstavit, ja mu to tam vez radsi az v patek pozdejc vecer, ve slejvaku ;)

jo máš tady u mě pořád tu formulku ;)

A jo, do pytleeee :huh::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo devile inside  -_-  -_-  -_-  jak se máme v brně?

No celkem to de až na to divný počasí -_- tak jak je u Vás ?

Tady je hezky celej den....na vysočině prý chčije a chčije tak to se teším že to zitra bude tady :disgust:

Borqi pry se konaj na výstavišti koncem roku a na jaře nějaké veteranské burzy...nevíš o tom neco náhodou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je hezky celej den....na vysočině prý chčije a chčije tak to se teším že to zitra bude tady :disgust:

Borqi pry se konaj na výstavišti koncem roku a na jaře nějaké veteranské burzy...nevíš o tom neco náhodou?

No teď má bejt autotec a tam bývaj i veteráni ,ale na ty burzy se zklusím někoho optat Márty -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale to je pry přimo nějaká motoburza a je tam toho 3 pééérdele ;) jedine co vím vjezd branou č 8 :) ale kdy?? to nevim :)

No brnknul sem teďka známýmu co vystavují na autotecu a on mi to zjistí přímo přes svůj kontakt na výstavišti měl bych tp vědět asi v pátek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...