Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

celkem to de,ale ten spodek te masky se mi zdá moc kulatej a nebo to jen opticky klame? :unsure:-_- ale jinak dobrý

No maska je zatim ze staryho cumaku ;) Pak chybi lista, trosku nelicuje pravy svetlo a mam jinej odstin laku, ale to neni videt ;)

A tohle je verze pred tydnem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No maska je zatim ze staryho cumaku ;) Pak chybi lista, trosku nelicuje pravy svetlo a mam jinej odstin laku, ale to neni videt ;)

A tohle je verze pred tydnem...

no právě u toho spodku masky mě to připadne, že tam je strašně veliká mezera :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě u toho spodku masky mě to připadne, že tam je strašně veliká mezera :unsure:

Asi to bude jednim davnym bumbac ;) Tenkrat si s tim hrali, pak trochu ja, a tedka Garny, ale furt je to krapet znat. Jooo, to je tak, kdyz ridici mame opilej tatik jako spolujezdec veme v kilu za rucni brzdu :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude jednim davnym bumbac  ;) Tenkrat si s tim hrali, pak trochu ja, a tedka Garny, ale furt je to krapet znat. Jooo, to je tak, kdyz ridici mame opilej tatik jako spolujezdec veme v kilu za rucni brzdu :angry:

Hmmm tak to nasere :disgust:

Tos to rek hodne slusne. Tenkrat byl mensi zazrak, ze do nich nikdo nevlit a ze se jim nic nestalo. Ale auto docela mazec, dvojity hodiny, svodidla, mno nic moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...