Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

...mě se cvičit nechce :p a z vyhřátého klobouku,už vůbec né :p ......

zdar Rádo :D ,včera to nevyšlo,jel jsem pozdě z5 a měl jsem toho dost....

Zdar Jiří, no udělals velkou chybu, velikánskou chybu bo buchétky byly nachystány sem Ti je klidně moh šupnout do tlap a mohs uhánět dál ;););)-_-

..... a mazej cvičit ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mě se cvičit nechce :p a z vyhřátého klobouku,už vůbec né  :p ......

zdar Rádo :D ,včera to nevyšlo,jel jsem pozdě z5 a měl jsem toho dost....

Zdar Jiří, no udělals velkou chybu, velikánskou chybu bo buchétky byly nachystány sem Ti je klidně moh šupnout do tlap a mohs uhánět dál ;););)-_-

..... a mazej cvičit ::'

to jsi hodný,ale vycházelo to ,že bych se stavil tak kolem 20.hodiny a to jsem nechtěl otravovat ;) ,já jsem se nestavil,ani za kolegou v Brně a měl jsem :( ,to je ted za trest jet po D1 až do Ovy :disgust: tři prdele uzávěr :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi hodný,ale vycházelo to ,že bych se stavil tak kolem 20.hodiny a to jsem nechtěl otravovat ;) ,já jsem se nestavil,ani za kolegou v Brně a měl jsem :( ,to je ted za trest jet po D1 až do Ovy :disgust: tři prdele uzávěr :angry:

ses moh vklidu stavit uplně v poho. Jináč D1 je děs , poslední dobou mi připadá, že se z ní spíš stává polňačka než dálnice. :disgust: a ještě po ní ježděj paka který Ti bez okolku vjedou svou devadesátkou před káru :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi hodný,ale vycházelo to ,že bych se stavil tak kolem 20.hodiny a to jsem nechtěl otravovat ;) ,já jsem se nestavil,ani za kolegou v Brně a měl jsem :( ,to je ted za trest jet po D1 až do Ovy :disgust: tři prdele uzávěr :angry:

ses moh vklidu stavit uplně v poho. Jináč D1 je děs , poslední dobou mi připadá, že se z ní spíš stává polňačka než dálnice. :disgust: a ještě po ní ježděj paka který Ti bez okolku vjedou svou devadesátkou před káru :angry:

no je to o nervy,hlavně z5 a těch čůráků s kamionama co jsem potkal :angry::aggressive: jeden do kopce 90 a druhej 92 a ještě ti to tam šoupne před čumákem :angry::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to o nervy,hlavně z5 a těch čůráků s kamionama co jsem potkal :angry:  :aggressive: jeden do kopce 90 a druhej 92 a ještě ti to tam šoupne před čumákem :angry:  :angry:

Ty jo ani nemluv sem jich teď taky poslal nepočítaně :disgust::angry:

no ono na těch 800 km jich potkách nepočítaně :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...