Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

tak to jsem rád,že jsi si konečně odpočinul a něčem spočinul  :p  :D  :D  :D

to já strávil celý víkend na výstavě s bufama :) celkem to šlo ;)

No už sem potřeboval aspoň trochu vypnout, bylo toho všeho poslední dobou tak nějak až moc ;)

S bufikama jste na té výstavě i soutěžili? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem rád,že jsi si konečně odpočinul a něčem spočinul  :p  :D  :D  :D

to já strávil celý víkend na výstavě s bufama :) celkem to šlo ;)

No už sem potřeboval aspoň trochu vypnout, bylo toho všeho poslední dobou tak nějak až moc ;)

S bufikama jste na té výstavě i soutěžili? ;)

jasně ,že soutěžili :D měl jsem tam všechny čtyři :D dvě první místa a jedno čtvrté :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to borg: no jasný že ačka naskakujou když se na mne valí samý sračky a jsem tu sám.

to Sejis: já ti dám no nazdar si to s tebou vyřídím v plasech :help:

jo tak ten pocit znám až moc dobře, proto sem si si na tenhle víkend prostě naplánoval nic zásadního nedělat a vypnout a pořádně si odpočinout a celkem se to povedlo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to borg: no jasný že ačka naskakujou když se na mne valí samý sračky a jsem tu sám.

to Sejis: já ti dám no nazdar si to s tebou vyřídím v plasech  :help:

jo tak ten pocit znám až moc dobře, proto sem si si na tenhle víkend prostě naplánoval nic zásadního nedělat a vypnout a pořádně si odpočinout a celkem se to povedlo. ;)

Já taky skoro relaxoval.

v sobotu jsem musel nechat utratit 13 let starýho psa a pak celej den ležel pod autem až do večera a v neděli jsem si sednul na kolo a dal cca60 km a spálil si ruce a hubu tak to je dost dobrej relax :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky skoro relaxoval.

v sobotu jsem musel nechat utratit 13 let starýho psa a pak celej den ležel pod autem až do večera a v neděli jsem si sednul na kolo a dal cca60 km a spálil si ruce a hubu tak to je dost dobrej relax :ph34r:

no já v neděli podvečer ještě pomoh kámošovi na baráku a vykoledoval jsem si celkem slušnej úžeh, ještě teď je mi blbě :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...