Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

nikdo neodpojil.změna operatora :p

mno ja jen ze si mi to psal do SZ ze uz nebudes mit moznost tu psat - koukam nestojis si za svym rozhodnutim, co?

jak se mame?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo neodpojil.změna operatora :p

mno ja jen ze si mi to psal do SZ ze uz nebudes mit moznost tu psat - koukam nestojis si za svym rozhodnutim, co?

jak se mame?

o5 jsi špatně pochopila.není divu.zkončil jsem telecom a jedu na eurotel.nokia N70 je dost dobrá a můžu se připojit všude. :p a mimo jiné díky tobě začnu nový život a už se docela těším.dám si pozor na kačeny :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o5 jsi špatně pochopila.není divu.zkončil jsem telecom a jedu na eurotel.nokia N70 je dost dobrá a můžu se připojit všude. :p a mimo jiné díky tobě začnu nový život a už se docela těším.dám si pozor na kačeny :smich::smich::smich:

ne diky me - jsi preci starsi a rozumnejsi a nemuzes preci dat na mlade a jeste k tomu zenske stvoreni :smich: podekuj si sam sobe za to co ted mas ci nemas :smich::smich::smich::smich::smich:

jo jo kaceny na pekaci byvaj hodne tucny, tak bacha at moc z nich nepribiras :smich: ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééé Kačenká  :D

no samo že ty neé, tys přeci andílek  ;)  :smich:

mno tak proc me nezdravis?? :smich: jak se mame??

sem si tě hned nevšimnul, omluva na kolenou :worthy:smich:

jinak máme se sér gůt, zdravíčko slouží, v práci už mě to sere, doma nic nestíhám, prostě pohoda B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si tě hned nevšimnul, omluva na kolenou :worthy:smich:

jinak máme se sér gůt, zdravíčko slouží, v práci už mě to sere, doma nic nestíhám, prostě pohoda B)

to tu nejsi sam kdo si nevsima, takze se ani neomlouvej a uz vubec ne na kolenou :p

koukam, ze v praci to bavi snad jen Katku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...