Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

zdar jsem vzhuru už od šesti.......a v práci

dnes sem nikdo nepáchne bo všichni jsou v Plasích.....a vypadá to, že bude o5 deštivo jako loni :(

Zdar Jene,aspoň mě tolik nemrzí že nebudu účasten ;) a udělám si pracovně relaxační víkend,ten minulej přece jen nestačil,kámoš mi poslal šílený kvantum relaxační muziky a tak sem si celkem užíval poslechu, popíjel ovocný koktejl a totálně vypnul a můžu říct že sice to týden dovolené nenahradí a odpočinek 1A až teda na ten úžeh v neděli na večer ::'

Co nového u Tebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sviňa -_- -_- ... taky dneska nesrazuju ;)

Zdar Bady,sem měl původně na programu i nějaké pojížďky,tak sem zvažoval že bych na ně koukl na otočku,ale už je opět všecko jinak, tak sem si naordinoval nějakou práci a pak relaaax buď u vody nebo doma nebo na -_--_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej ochrápaná, ve 4 jsem už byl na rybách...

zdar bando -_-

stejně u té vody chrápeš :p:p:p

nechrápu, protože vláčím :wub:. Včera celej den v tom vedru a ani prd. Dneska do teď a masakr. Jeden candát venku, jeden spadlej a kupa sumců + pár tloušťů. Byly chvíle, že co nához, to sumec. Velikost sice jen do 1 m, ale i tak paráda. Nevím, jestli víš, co vláčení obnáší, tak ti to prozradím. Celou dobu na nohách, nahodit a správně "přitahovat", a to pořád dokola. A zdolávání i toho 1m sumečka dá taky trošku fyzičky. No a pak jsem vlastně taky vůbec nespal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar jsem vzhuru už od šesti.......a v práci

dnes sem nikdo nepáchne bo všichni jsou v Plasích.....a vypadá to, že bude o5 deštivo jako loni :(

Zdar Jene,aspoň mě tolik nemrzí že nebudu účasten ;) a udělám si pracovně relaxační víkend,ten minulej přece jen nestačil,kámoš mi poslal šílený kvantum relaxační muziky a tak sem si celkem užíval poslechu, popíjel ovocný koktejl a totálně vypnul a můžu říct že sice to týden dovolené nenahradí a odpočinek 1A až teda na ten úžeh v neděli na večer ::'

Co nového u Tebe?

jj tomu věřím ted jsem volal semimu a v PLasích prej ještě nikdo není, ale už se blíží ;)

ani neprší jen je trochu mokro B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, bude zase pažák. Ahoj ochrapové :D Tak jsem zase zpět z ryb. Dneska jedna pěkná štika 71cm + opět 4 sumci od 60 do 100cm se podívali na souš. A jsem pěkně naprdnutej, protože jsem zapřáhl nějakej pěknej kousek, asi 20min. jsem se s ním přetahoval, vždycky kousek přitáhl, aby mi zase kus odjel. Chudák naviják dostal zabrat. A když jsem ho měl asi 15m před sebou, tak sebou prudce trhnul a přebrousil mi šňůru přes kartáče... Syčák si totiž po chvíli zalehnul, tak jsem ho pumpoval a při tom ho táhnul po dně k sobě, a pak prudce škubnul a prdlo to. :angry: Odhaduju ho na min. 150cm. A to už to vypadalo, že ho už co nevidět budu mít u břehu a kámoš se už chystal na asistenci při vylovení...

Štika a jeden sumík se jeli kouknout ke mně na návštěvu. Sumík už ve vaně ožívá a je pěkně nasranej. Cokoliv se mu objeví kolem hlavy, do toho kouše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady je kousavec už vyvztekaný. Je to sice prcek, ale na jídlo jsou ti kolem 1m nejlepší. Od asi 120cm už maj docela tučný břicho a ocasní část tak, že to není k jídlu. A tenhle měl smolíka, že byl poslední před odchodem domů, a že jsem včera žádnýho nebral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle šel po všem, co se mu objevilo v dosahu :smich:

To víš že jo si ho pěkně nasral, že si ho vytáhnul z domova tak tě chce aspon pokousat.

Ona je sranda, když frajeři sumce co chytí v noci přivazujou u břehu ve vodě. Ono pak ráno nemusí být zrovna fajn k němu lízt. Nohu sice neukousne, ale bejt skalpovanej sumíkem nad 150cm taky není fajn. Docela umí sedřít kůži. Po vytažení z vody, kdy je unavený po boji je prakticky jak mrtvolka, ale jak si odpočine, tak umí řádit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...