Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

tak to abych pripravil chutove poharky na prijimani zlatave pochutiny -_-  -_-

No jistěééé... -_-

A jestli bude takový počásko, jako teď (a loni), tak by to chtělo VW Caddy Cult Style s bazénkem na korbě... ;)

Ale stačil by i takovýhle náklad...

pěkný náklad -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistěééé... -_-

A jestli bude takový počásko, jako teď (a loni), tak by to chtělo VW Caddy Cult Style s bazénkem na korbě... ;)

Ale stačil by i takovýhle náklad...

tak to by jsme meli nejak poresit spidi...ze bych si pujcil od znameho cadynu a ty privezl nejake slecny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný náklad -_-  -_-  -_-

No jasně... :specool:

Když tak koukám na tu korbu, ty podběhy bych uřízl a převařil víc k bočnicím - kola stejně musí lézt hafo ven... ;) Pak bych svařil z hliníkovýho plechu ten bazenek a už by to frčelo...!!!

no jasne ze by to slo bez vetsich problemu...udelat poklop a muzes jezdit s napustenym :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bady, jak v servise...?

no přijel sem tam, seznámil ho se závadou... řikal že zkusí 2 dny s tím něco dělat....hlavně v merku ŘJ, a kabeláž....ale že to prošmejdí všechno....ted to nechá schladnout pak že si to projede,a uděla diagnostiku...zitra rozebere a ve středu mě tam dá kdyžtak ty pedály at mužu šlapat když nic nenajde :smich:

takže su ted bez vozu nákou dobu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no přijel sem tam, seznámil ho se závadou... řikal že zkusí 2 dny s tím něco dělat....hlavně v merku ŘJ, a kabeláž....ale že to prošmejdí všechno....ted to nechá schladnout pak že si to projede,a uděla diagnostiku...zitra rozebere a ve středu mě tam dá kdyžtak ty pedály at mužu šlapat když nic nenajde :smich:

takže su ted bez vozu nákou dobu :)

Hmm, to jsem na tedy žádostiv... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...