Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Zdar Spidi, nevyrobil si mi náhodou už tu značku?

Já jsem byl bohužel celej červen až do pátku v Rakousku, do včerejšího dopoledne jsem byl v práci a ve středu ráno jedu zase do AUT...

Pohoda ja na to nespecham, az se k tomu nekdy dostanes tak to bude. Jen ze bych to chtel zmenit na nick co mam tady, aby lidi nebyli zmateny.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo Závodáku...dorazíš do hradce ji ukázat ? -_- -_-

Bade strašně bych rád, ale vychází to zas tak blbě,že mám republiku :( Nebo kolikátýho vlastně je?

Jinak ve středu budu spát zas poblíž :D rozhodovali jsme se jestli v Hlučíně nebo v Hradci nad Moravicí a nakonec v Hradci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po praze 10 kdyz se zadarilo a delsi trate tak 7 :) i kdyz dnešska se me povedlo jet za prumernou spotrebu 5,3,a le to jsem jela jen z garaze do prace a to je malinko do kopecka a pak moooc hodne z kopecka :D

Já mám praha přes 10l ale to je tim debilnim centrem nez se nekam vykodrcam, tak to papa pekne. A delsi trasy sou kolem těch 8l. A to bez laufu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majn got Kato, to ten vyfuk ma pridavny spalovani ne, ze to tak zere ;) Co je to zac?

nevim, ale na vyfuku je napsano ulter a fotka je v sekci plasy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bade strašně bych rád, ale vychází to zas tak blbě,že mám republiku :( Nebo kolikátýho vlastně je?

Jinak ve středu budu spát zas poblíž :D rozhodovali jsme se jestli v Hlučíně nebo v Hradci nad Moravicí a nakonec v Hradci

no škody kopec hradec je 30.6-2.7 ;)-_--_-

tak to tu jezdíte celkem často ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám praha přes 10l ale to je tim debilnim centrem nez se nekam vykodrcam, tak to papa pekne. A delsi trasy sou kolem těch 8l. A to bez laufu. :D

tak to ja uz se tady trochu naucila jezdit a ta spotreba se stahla, nicmene ze zacatku jsem po praze jezdila i za 15 litru - njn, po bilovci a ostrave to bylo o necom jinem - tady se furt jen rozjizdis a priibrzdujes...

mas asi tezkou nohu :D a nebo vozis tezkeho spolujezdce - to sem rekla lakymu kdyz me provezl oktou nachipovanou a spotreba prumerna byla neco kolem 22 litru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kačko já ti nevím ale že by měl vliv na spotřebu jen ten koncák je blbina...to je co za značka?

no ja ti badysku nevim, bo se v tom nevyznam, jedine co vim je ze se tam musela navarovat asi metrova trubka, aby ten vyfuk tam vubec mohl jit... taky se me nezdalo ze by to melo vliv, nicmene ja jezdim stale stejne, jen maxidot udava jine hodnoty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja uz se tady trochu naucila jezdit a ta spotreba se stahla, nicmene ze zacatku jsem po praze jezdila i za 15 litru - njn, po bilovci a ostrave to bylo o necom jinem - tady se furt jen rozjizdis a priibrzdujes...

mas asi tezkou nohu :D a nebo vozis tezkeho spolujezdce - to sem rekla lakymu kdyz me provezl oktou nachipovanou a spotreba prumerna byla neco kolem 22 litru :D

Nj teprv začínám. :D Těžkýho spolujezdce nepotřebuju neb řidič je těžkej sám dost. :) Jinak už se jednou ohlásila lambda a mozna je nakouslá i váha vzduchu, ale nožka bude asi furt těžká hlavně ty rozjezdy to mi vůůůbec nejde. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ti badysku nevim, bo se v tom nevyznam, jedine co vim je ze se tam musela navarovat asi metrova trubka, aby ten vyfuk tam vubec mohl jit... taky se me nezdalo ze by to melo vliv, nicmene ja jezdim stale stejne, jen maxidot udava jine hodnoty :D

tak to je divoký...zjevně nějakej uni laufik... já spotřebu dneska vyřešil a koupil si lístky na MHD :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kačko já ti nevím ale že by měl vliv na spotřebu jen ten koncák je blbina...to je co za značka?

no ja ti badysku nevim, bo se v tom nevyznam, jedine co vim je ze se tam musela navarovat asi metrova trubka, aby ten vyfuk tam vubec mohl jit... taky se me nezdalo ze by to melo vliv, nicmene ja jezdim stale stejne, jen maxidot udava jine hodnoty :D

No preci jenom v tom vejfuku budou jiný přihradky, jinej tlak jiný splodiny a lambdy můžou bejt zmatený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bade strašně bych rád, ale vychází to zas tak blbě,že mám republiku :(  Nebo kolikátýho vlastně je?

Jinak ve středu budu spát zas poblíž :D  rozhodovali jsme se jestli v Hlučíně nebo v Hradci nad Moravicí a nakonec v Hradci

no škody kopec hradec je 30.6-2.7 ;)-_--_-

tak to tu jezdíte celkem často ;) ;)

Jedině v pátek nebo neděli,ale to tam nikdo nebude :(

U vás jsem pečenej vařenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj teprv začínám. :D Těžkýho spolujezdce nepotřebuju neb řidič je těžkej sám dost. :) Jinak už se jednou ohlásila lambda a mozna je nakouslá i váha vzduchu, ale nožka bude asi furt těžká hlavně ty rozjezdy to mi vůůůbec nejde. :angry:

Hold se nediv dyž néseš liné se pořádně nažrat ::':smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...