Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Btw ... mam servrik na pateri NIXu a pokud by byl zajem mohl bych tam pro nas na FTPku udelat adresar kde bysme mohli sdilet veci jako sou fotky videa nejakej soft proste co by kdo chtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw ... mam servrik na pateri NIXu a pokud by byl zajem mohl bych tam pro nas na FTPku udelat adresar kde bysme mohli sdilet veci jako sou fotky videa nejakej soft proste co by kdo chtel.

to bych rek ze je jedna z mala veci co nam chybi...ja uz jsem to chtel udelat ale nemam tady proto podminky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw ... mam servrik na pateri NIXu a pokud by byl zajem mohl bych tam pro nas na FTPku udelat adresar kde bysme mohli sdilet veci jako sou fotky videa nejakej soft proste co by kdo chtel.

to bych rek ze je jedna z mala veci co nam chybi...ja uz jsem to chtel udelat ale nemam tady proto podminky :(

No ja podminky mam, mam i server, mam na nem i FTPko ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle meho nazoru je to stavem vozovky - je to tam silene vyfrezovany - ja tamtudy radeji moc nejezdim, bo sem posledne byla hodne blizko svodidel... kdyz to tam nekdo prepali, tak leti a ani nevi jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tam mam k dispozici par set GB

tak to neni o cem ;)

Jedine co je ale potreba je mit spravne nastaveneho FTP klienta protoze je celej pristup sifrovanej ... ale jinak by to melo slapat ... tak ja du tam du udelat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nokie 6230i mate s ni nekdo zkusenosti?? zvazuji jeji porizeni delsi dobu, ale jsem nerozhodna jestli do ni jit nebo ni??

kurevsky dobrej telefon ... mel jsem ho sice bez "ička", ale naprosto super ... bohuzel mi ho pred mesicem a půl ukradli :(:(:( jestli chces dobrej telefon, za dobry penize, tak nevahej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...