Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

tak jsem z5 po obědě ;)

kupit si raději nějakej Sonyericsson Kačko nokii má dneska každej

:smich::smich: to sou rady...to je jak kdyby si rek az si koupi Dacii Logan misto Octy :smich::smich:

NOKIE SOU SRACKY !!! Videli ste tu moji ne ? Nebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nokie 6230i mate s ni nekdo zkusenosti?? zvazuji jeji porizeni delsi dobu, ale jsem nerozhodna jestli do ni jit nebo ni??

kurevsky dobrej telefon ... mel jsem ho sice bez "ička", ale naprosto super ... bohuzel mi ho pred mesicem a půl ukradli :(:(:( jestli chces dobrej telefon, za dobry penize, tak nevahej

Souhlas, mám klasickou 6230 a jsem zpokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si tedy radši rozumím s SE

no Jířo to je trošku rozdíl

hele co to má vitto za tu kameru neví někdo?

Jojo SE jsou nejlepci !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si tedy radši rozumím s SE

no Jířo to je trošku rozdíl

hele co to má vitto za tu kameru neví někdo?

Jojo SE jsou nejlepci !

jsou dobry ale nejsou nejlepsi ;)

Pravda nejlepsi je Qtek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uziju to prvni tyden a pak to nekam zalozim :D nuz dobra takze obyc 6230i ;)

mišo, u te tvoji nebylo videt temer nic, ale vzhledem k temu jak moje 3220 se dokazala udrzet aj pres koupani a pady, tak jinou znacku proste nemuzu zvolit ;ú siemense sem jednou vykoupala v pivu - ten to nerozchodil, SE ten prozmenu neprezil pad ze stolu a tahle nokie toho zvladla mnohem vic, jen vcera me u kluku nejak zazlobila - dala najevo, ze potrebuje vystridat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SE jsem mela, ale moc sem si s nim nerozumnela. nokii mam uz radku let a zatim plna spokojenost, proto pokukuji po tehle znacce ;)

neřeš to a kup si nokii,já je mám už hoooodně let a se všema spokojenost :specool:

ja taky...a vsechny vydrzely neskutecny veci ;) vcetne prejeti autem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uziju to prvni tyden a pak to nekam zalozim :D nuz dobra takze obyc 6230i ;)

mišo, u te tvoji nebylo videt temer nic, ale vzhledem k temu jak moje 3220 se dokazala udrzet aj pres koupani a pady, tak jinou znacku proste nemuzu zvolit ;ú siemense sem jednou vykoupala v pivu - ten to nerozchodil, SE ten prozmenu neprezil pad ze stolu a tahle nokie toho zvladla mnohem vic, jen vcera me u kluku nejak zazlobila - dala najevo, ze potrebuje vystridat ;)

No uvidime az mi to poslou z reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baurak :

Hele pod hospodou sem zalozil nove tema FTP zkus se na to pripojit jestli ti to pujde .. na to ftpko.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...