Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

v pohode petul, ja vypadam porad stejne - zadna zmena :D uvidime se na nejakem sraziku, nebo az prijedu, predpokladam 27.7. tak dam vedet a o nejakem vikendu se za vami stavime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec neni zac tyto informace poskytuji zcela zdarma ;)

to je chyba baui, kdyz by si za jednu takovou radu do zivota vybiral 10 kc tak za chvili by jsi byl urcite milionar :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je ze mam omezeny pocet informaci lollol

v tom pripade by jsi mel sehnat zdroj, ktery jich ma neomezene a ty je nakoupis za nizsi cenu nezli prodas a vydelek je na svete :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petre tak me tak napadlo ze mam ted 2 tejdny volna...tak by jsme mohli neco spachat...bud u me na chate nebo bych dorazil do bolky

od 28.7. jestli by to slo -_-

no me je to uplne jedno ja mam volno...uvidime ja hlavne nevim jak budu ve spojeni se svetem tak ze kdyz tak vse po tel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me je to uplne jedno ja mam volno...uvidime ja hlavne nevim jak budu ve spojeni se svetem tak ze kdyz tak vse po tel

ja tez, ale nejsem tu. Leda ze by jste udelali vypravu konecne na tu stodolni :smich: my s badyskem by jsme to urcite ocenili -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me je to uplne jedno ja mam volno...uvidime ja hlavne nevim jak budu ve spojeni se svetem tak ze kdyz tak vse po tel

ja tez, ale nejsem tu. Leda ze by jste udelali vypravu konecne na tu stodolni :smich: my s badyskem by jsme to urcite ocenili -_-

no ja cekam az tu stodolni dodelaj...v hradci rikal ze je jeste rozkopana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...