Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Cece koukal sem na kola co si tam daval nabidku ... faaaakt pekny !!!  :D

no snaha byla, zrovna se chystám vzít do práce foťák a nafotit nový kousky ;):specool:

Jojo uplne sem zacal uvazovat ze zacnu jezdit na kole kdyz sem videl nektery ty kousky tam !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samo, si tu mlsám, pohůdka čajíček, zatím příjemných 22°C, sluníčko ;)-_--_-:)

no tak doufam, ze nam to pocasko vydrzi - vcera tu decentne sprchlo a dneska se k veceru chystame na prehradu s hafanem, tak snad bude teplo a jasno ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý pohodička, trosku sem se naštval, že mi furt čmouhujou stěrače, tak sem si objednal Aerotwiny, už sou na poště tak dneska je montnu, tak doufám že zaprší abych to testnul. :D

hus s tim destem do pekel fuck

ja mam stale ty co jsou tam od novoti a zatim pohoda lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý pohodička, trosku sem se naštval, že mi furt čmouhujou stěrače, tak sem si objednal Aerotwiny, už sou na poště tak dneska je montnu, tak doufám že zaprší abych to testnul.  :D

hus s tim destem do pekel fuck

ja mam stale ty co jsou tam od novoti a zatim pohoda lol

Ale ja to neměl nový ale podle mě sou tam ty co sou tam od novoty, tak sem koupil jiný a vydržely chvíli, ted sem tam dal zase zpatky ty stary, prostě se nevyplatěj neoriginály, když už.

No trošku by mohlo zapršet, když se ti nelíbí přez den tak aspon vecer, jak vcera sprchlo tak se udelal hned lepší vzdoušek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý pohodička, trosku sem se naštval, že mi furt čmouhujou stěrače, tak sem si objednal Aerotwiny, už sou na poště tak dneska je montnu, tak doufám že zaprší abych to testnul.  :D

neboj na podzim se určitě dočkáš ;)lol

Podzim nebude stejne jako nebylo jaro ... bude hned zas zima !!! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podzim nebude stejne jako nebylo jaro ... bude hned zas zima !!! <_<

ale jdi ty mladezniku :D

preci nas nikdo nepripravi o ty pozimni vecerni prochazky, kdy listi stromu je fantasticky barevny a proste ta atmosfera je bajecna - proste romanticky podzim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...