Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Čao Spidi...schanim nějaké neprotektorové 155/80/14 no klasika škodovácká ale zatim nič <_<

No čéče Bady, v tomhle rozměru to bývaly celoroční Barum OR6, ale to spíš od nějakého sběratele, nebo na burze, já mám na tomhle rozměru postavenou Š 110R a dělá to MABOR ve Francii, ale cenu už Ti nepovím... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to příští víkend pokud mi do toho něco nevleze tak snad jo,ale zatím to nevím na 100%

No snad pojedu, ale taky to není na 100 percent, při nejhorším bych přijel v sobotu dopoledne...

Zítra musím jet soukromě na Slovač a šéf dost pičoval, naštěstí to vyřizovala mladá, tak si dával bacha na slovník... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čéče Bady, v tomhle rozměru to bývaly celoroční Barum OR6, ale to spíš od nějakého sběratele, nebo na burze, já mám na tomhle rozměru postavenou Š 110R a dělá to MABOR ve Francii, ale cenu už Ti nepovím... <_<

Jojo klasika OR6 takové ty eska...mám jich asi 8 ale všechno nějaká obnova brno a leze to dolu, na tom jezdit nechcu,na mabor sem koukal, našel sem je i na netu za nějakých 980,- ale to není ta klasika :) uvidime...budu schánět

Ten vepřov by byl fain ale fakt nevím zda stihnu :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad pojedu, ale taky to není na 100 percent, při nejhorším bych přijel v sobotu dopoledne...

Zítra musím jet soukromě na Slovač a šéf dost pičoval, naštěstí to vyřizovala mladá, tak si dával bacha na slovník... ;)

tak aspoň že tak, tak hlavně opatrně

v nedělu to spláchnem -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo klasika OR6 takové ty eska...mám jich asi 8 ale všechno nějaká obnova brno a leze to dolu, na tom jezdit nechcu,na mabor sem koukal, našel sem je i na netu za nějakých 980,- ale to není ta klasika :) uvidime...budu schánět

Ten vepřov by byl fain ale fakt nevím zda stihnu :disgust:

No jinak ty Mabory teda jako mezi nama 1A... :specool:

Na vepřov se snaž, zabubleme... -_--_--_-

Chtěl bych to pojmout jako takovej letošní centalsraz pro moravské octaviány, třeba vás i něčím překvapím... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jinak ty Mabory teda jako mezi nama 1A... :specool:

Na vepřov se snaž, zabubleme... -_--_--_-

Chtěl bych to pojmout jako takovej letošní centalsraz pro moravské octaviány, třeba vás i něčím překvapím... ;)

ja bych oktou ale nejel lol uvidim

copak zbrojíš na stupně vítězů v kategorii? :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych oktou ale nejel lol uvidim

copak zbrojíš na stupně vítězů v kategorii? :specool:

Jako že by jsi přijel embasem...?????? :huh:

No měl bych lekorovat nejvěrnější oktaviány... ;)

To víš, Vitto na to sere jak na placatej kameň, tak to asi vezmu do vlastních rukou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...