Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

me to jeste nikda nepustilo petulko ;)

Dneska mame hezky, ze  lol

Tak to pak jo :D

Dnes je skutečně hezky, ale příjde mi, že trošku chladno

tu je zatazeno a pred slejvackem, takze vzdusno a perfektne... dokonce jsem po dvou letech do takoveho "paraku" :smich: vytahla suknicku - ze ja ale umim vycihnout dobu :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na dovolené ješě nebyl, jsem furt v práci, ale koncem srpna, jedu do Chorvatska jako všichni.. :)

Už se nemůžu dočkat

toz to jako vsici neeee... ja sic mela byt v tuhle dobu jiz v chorvatsku, nicmene prace me nedovolila odjet na par dni s prateli - shit fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to jeste nikda nepustilo petulko ;)

Dneska mame hezky, ze  lol

Tak to pak jo :D

Dnes je skutečně hezky, ale příjde mi, že trošku chladno

tu je zatazeno a pred slejvackem, takze vzdusno a perfektne... dokonce jsem po dvou letech do takoveho "paraku" :smich: vytahla suknicku - ze ja ale umim vycihnout dobu :smich:lol

Tak hned vyfotit a poslat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hned vyfotit a poslat :D

to nepujde, bo jak pracuji na stavbe tak mam nozky samou modrinu, teraz dokonce aj natekly kotnik, bo vcera se ty veci motaly pod nozkama lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, já si to v práci zařizuju už asi tři měsíce, abych mohl jet a prostě pojedu i kdyby já nevím co

tak to u me bylo trochen jinak - kamarad me zavolal odpoledne, jestli v noci pojedu s nim :smich: jela bych, kdyby jsem nemusela tady dneska se starat o barak fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, já si to v práci zařizuju už asi tři měsíce, abych mohl jet a prostě pojedu i kdyby já nevím co

tak to u me bylo trochen jinak - kamarad me zavolal odpoledne, jestli v noci pojedu s nim :smich: jela bych, kdyby jsem nemusela tady dneska se starat o barak fuck

Tak to je hodně vyhrocenej Last minute :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusíš se přemáhat,ikdyž dlužím ti poděkování.dík ;)

za to ze napisu bre den se strasne premaham, to mas pravdu fuck

GOOD BYE lol:smich::p nedluzis mi nic, bo ja ti nic nedala lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pracuješ na stavbě? :o stavíš vilu? ;)

ne ne, mame dvougeneracni baracek a ten se ted nachazi v rekonstrukci, takze tam pomahame maximalne, jen kdyz se tam obcas vyboura pricka tak padne strop a to se pak nesmime divit tomu, ze me hlava nefunguje tak jak by mela :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě ani nenapadlo, ale v tomhle chladném počasí holý nohy nevím jestli jsou to pravý  ;)

vcera sem se spalila, tak dneska se ochladim :p

navic jsem v kancliku a prset uz prestalo a je dusno <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...