Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ty pracuješ na stavbě?  :o  stavíš vilu?  ;)

ne ne, mame dvougeneracni baracek a ten se ted nachazi v rekonstrukci, takze tam pomahame maximalne, jen kdyz se tam obcas vyboura pricka tak padne strop a to se pak nesmime divit tomu, ze me hlava nefunguje tak jak by mela :smich:

Uvezu to pane Lorenc? Ne! A teď? Teď jo! :D

Takhle už tu postavil tři vily....... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvezu to pane Lorenc? Ne! A teď? Teď jo! :D

Takhle už tu postavil tři vily....... :smich:

tak to my jsme chvilema pracovli tak, ze jsme si se sestrenkou lehly do auta a relaxovaly jsme, ovsem kdyz nas nase mile maminky zahledly, tak nam moc zavidely a radeji nas z toho auta rychle vypakovaly, bo by jinak relaxovaly taky a to si nemohly dovolit, bo by nebyla hotova aspon ta jedna pulka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty musíš vypadat :smich::smich::smich::smich:

no hele modrina na lytku - tu teda nevim jak sem tam dostala, vypada dost barevne sladena s fialkovym trickem a cernou sukni a k tomu modrejma botickama - fakt dneska ladim komplet :smich:

jinak ale vypadam stale stejne normalne, jako vzdy lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi šikula, viď?  ;)

to ja ne, ale mamka si mysli, ze jsem rambo a kdyz ji rikam, ze ta tvarnice je na me tezka, tak me vynada, ze jsem slaboch, mno a pak to ma za nasledky to, ze ted pomalu ani nemuzu ridit, jak mam natahly sval na ruce, pochroumanou nohu od tvarnice a v zaveru sedrenou od kolecka, kdyz se preklopilo :smich:

hold tam chybely muzske rucky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty musíš vypadat  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:

no hele modrina na lytku - tu teda nevim jak sem tam dostala, vypada dost barevne sladena s fialkovym trickem a cernou sukni a k tomu modrejma botickama - fakt dneska ladim komplet :smich:

jinak ale vypadam stale stejne normalne, jako vzdy lol

No takže barevný sladění je dokonalý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi šikula, viď?  ;)

to ja ne, ale mamka si mysli, ze jsem rambo a kdyz ji rikam, ze ta tvarnice je na me tezka, tak me vynada, ze jsem slaboch, mno a pak to ma za nasledky to, ze ted pomalu ani nemuzu ridit, jak mam natahly sval na ruce, pochroumanou nohu od tvarnice a v zaveru sedrenou od kolecka, kdyz se preklopilo :smich:

hold tam chybely muzske rucky...

Jo tak to už pak chápu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...