Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

......a pokud jako vysat, tak to jedine ananasovej, ale ten je bleeeee

jo ananasový, já si nemohl hned vzpomenout :doh

tak takhle sem to ale u bauiho nemyslela :smich:

tak si to zapis za ouska, ze jedine tropicke ovoce je zaruceny uspech sladke stavicky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovsem docela se bavim tim,co jsem tady vyvolal i kdyz bydlim od Prahy asi tak 15 kilometru :D a jen jsem rekl,ze nejsem Prazak :). Hlavne Slovnik mam asi tak stejnej. A jeden spravnej argument je,ze spisovna cestina je spis ta Prazska,nez ta Brnenska,nebo Moravska :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovsem docela se bavim tim,co jsem tady vyvolal i kdyz bydlim od Prahy asi tak 15 kilometru :D a jen jsem rekl,ze nejsem Prazak :). Hlavne Slovnik mam asi tak stejnej. A jeden spravnej argument je,ze spisovna cestina je spis ta Prazska,nez ta Brnenska,nebo Moravska :).

toz moravaci maju svuj jazyk, ze :p to je jasna vec ;) ale ze brnaci se uplne odloucili, tak to uz si dovolili prilis :smich: zas tak velke mesto nejsu aby si tam tvorili sve nareci lolfuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co sem koukal na srazech na klubové vozy tak největší zastoupení má A a S, a ted nejednou tu z prahy skoro nikdo nejni. :D

bo rikam, ze su ted na morave, ale to A je tam stale :p

proc mas jen 109kw - tys to jedno kilowato :D pustil na prochazku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bo rikam, ze su ted na morave, ale to A je tam stale :p

proc mas jen 109kw - tys to jedno kilowato :D pustil na prochazku??

Stále mi tam něco tvoří divný zvuk, tak sem si 1kW ubral, ale hlavně sem to tam dal z recese, jak tady skoro kazdej v popisu ma ty načipovaný kilowaty, tak abych ukázal že se nestydim za nižší výkon. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč máš vlastně novou značku? Na to jak "starý" máš auto je moc nová ne?

toz to mas takhle...

jednou kdyz vyjela z autosalonu, tak si jela pro 2T5 5252 a jelikoz se majitelka rozhodla predstehovat se do jineho nezli MS kraje, tak ji v Praze zmenili SPZ, tedy RZ... mno a tak oktulka uz neni Tckova ale Ackova :smich: takze je na tom lepe, ze :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz to mas takhle...

jednou kdyz vyjela z autosalonu, tak si jela pro 2T5 5252 a jelikoz se majitelka rozhodla predstehovat se do jineho nezli MS kraje, tak ji v Praze zmenili SPZ, tedy RZ... mno a tak oktulka uz neni Tckova ale Ackova :smich: takze je na tom lepe, ze :smich::smich::smich::smich:

Nj takze si vlstně pomohla, takze Spíďa má v podstatě Bčkovou oktávku nebo jak? ;)B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz to mas takhle...

jednou kdyz vyjela z autosalonu, tak si jela pro 2T5 5252 a jelikoz se majitelka rozhodla predstehovat se do jineho nezli MS kraje, tak ji v Praze zmenili SPZ, tedy RZ... mno a tak oktulka uz neni Tckova ale Ackova  :smich:  takze je na tom lepe, ze  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:

Nj takze si vlstně pomohla, takze Spíďa má v podstatě Bčkovou oktávku nebo jak? ;)B)

SPZka nic neznamená, sice tam je béčko, ale to znamená jako, že je to bestiální, baječná a božská kára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...