Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Myslíš první zážitky za volantem, že ;) ?

Jinak Zdar všem příchozím -_-

presne - nebyt tam ten smajl s autickem :smich: tak nevim jak by jste se s tim poprali lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty taky nemužeš mít chvíli klid, viď?

vcera me tak vytocil, ze dnes tu jen sedim a hledim do pocalu - chtit po me nekdo neco pracovne tak nevim jak to zmaknout... to vis, asi si to zaslouzim, ze se vsechno sere jak jen se da :(

Ale prd velebnosti.NEzasloužíš. Počkej až se to zlomí, to se z toho štěstí zblázníš _po__

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jde o to co? :D

toz o prvni seznameni se s volantem a plynem - proste kdyz jste poprve nastarovali a pokusili jste se rozjet - me se to nepovedlo, bo jsem moc rychle pustila spojku a zapomnela jsem na plyn, ale bylo me tehdy 14 :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd velebnosti.NEzasloužíš. Počkej až se to zlomí, to se z toho štěstí zblázníš _po__

ja ani nechci tolik stesti, staci kdyz vse bude v normalu a ne jen extremy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš první zážitky za volantem, že  ;) ?

Jinak Zdar všem příchozím  -_-

presne - nebyt tam ten smajl s autickem :smich: tak nevim jak by jste se s tim poprali lol

No docela v pohodě, tenkrát v 16-ti tatíkova služební Felicie na opuštění cestě, akorát minutku trvalo než se sesynchronizovali nohy s rukama a pak už to bylo v pohodě. V autoškole horší protože instruktor v 40 ve městě říkal, že jedu rychle, v 80 mimo obec, že se bojí a když mě na dálnici předjela rozhrkaná Avie tak mě to už sr.lo :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No docela v pohodě, tenkrát v 16-ti tatíkova služební Felicie na opuštění cestě, akorát minutku trvalo než se sesynchronizovali nohy s rukama a pak už to bylo v pohodě. V autoškole horší protože instruktor v 40 ve městě říkal, že jedu rychle, v 80 mimo obec, že se bojí a když mě na dálnici předjela rozhrkaná Avie tak mě to už sr.lo :D .

tak v 16ti jsem si to uz s autem masirovala 160 po vesnici :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoy Kačko....možná se uvidime v Bogumíně v něděli ;)

parada, to si me potesil strasne moooc :D ja jedn doufam, ze tam prijede lubo s tim TT abych konecne okusila, jak se v tom jezdi :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja v destei 7 letech sedel tatinkovy na kline a točil volantem, no spíš moc netočil protože se jelo po rovině, ale to se asi nepocita. :D

ne to se fakt nepocita :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v 16ti jsem si to uz s autem masirovala 160 po vesnici  :smich:

Nj to sou ti piráti. :D

tenkrat to hold bylo uplne poprve co sem v aute sedela uplne sama a tenkrat jsem proste poznala, ze auto bude muj milacek :smich: nicmene sem dostala poradne vynadano od rodicu a pritele a tim pro me skoncilo jezdeni po dobu nez sem si v 18 delala ridicak :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo pak někde něco hezkého poboural?

Já sem tročišku noboural průjezd a pak dveře od garáže mám nějaké probémy s těsnými prostory asi klaustrofobie nebo co.. :D

toz jako chlap by si mel mit skvirky rad :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada, to si me potesil strasne moooc :D ja jedn doufam, ze tam prijede lubo s tim TT abych konecne okusila, jak se v tom jezdi :p

no jo asi dojedu za hezkého počáska,sem domluvenej s davem tak mě musíte nějak navést potom ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo pak někde něco hezkého poboural?

Já sem tročišku noboural průjezd a pak dveře od garáže mám nějaké probémy s těsnými prostory asi klaustrofobie nebo co..  :D

toz jako chlap by si mel mit skvirky rad :smich:

To jo ale kdyz to dre neni to ono.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo asi dojedu za hezkého počáska,sem domluvenej s davem tak mě musíte nějak navést potom ;)

no ja tam netrefim - lubo s berrym jeli prede mnou, takze si myslim, ze se to o5 bude opakovat :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé úplně první setkání s volantem a pedály (teda vlastně bez nich :D ) bylo asi v 11 letech. Tenkrát naši měli Wartburga a já v garáži otočil klíčkem v zapalování - bez spojky, auto jen promáčklou SPZ a vrata garáže vyvalené z pantů :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo ale kdyz to dre neni to ono.. :D

tak pak mas spatny odhad - teren nejdrive musis prozkoumat nezli do nej vpustis sve stroje :smich:lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé úplně první setkání s volantem a pedály (teda vlastně bez nich :D ) bylo asi v 11 letech. Tenkrát naši měli Wartburga a já v garáži otočil klíčkem v zapalování - bez spojky, auto jen promáčklou SPZ a vrata garáže vyvalené z pantů :smich::smich:

a to vasi nevedeli o tom, ze v tom aute sedis, ze :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...