Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ahá tím to bude špatnej odhad myslim, že sem menší nebo že je díra větší. :D

dira muze byt klidne i vetsi, ale jde o to, trefit se presne na stred, bo pak kdyz se presne netrefis, tak to proste sklouzne na stranu, ze :smich:

jinac k tematu - tez se mi jednou stalo, ze sem couvala a pribrala sem zrcatko, ale to ejn jednou, bo me rozptyloval pes, co furt v aute slintal lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo pak někde něco hezkého poboural?

Já sem tročišku noboural průjezd a pak dveře od garáže mám nějaké probémy s těsnými prostory asi klaustrofobie nebo co.. :D

hehe, koukám, že jsem spojil 2 témata do jednoho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé úplně první setkání s volantem a pedály (teda vlastně bez nich  :D ) bylo asi v 11 letech. Tenkrát naši měli Wartburga a já v garáži otočil klíčkem v zapalování - bez spojky, auto jen promáčklou SPZ a vrata garáže vyvalené z pantů  :smich:  :smich:

a to vasi nevedeli o tom, ze v tom aute sedis, ze :smich:

Dověděli se to hned po tom nárazu :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v 16ti jsem si to uz s autem masirovala 160 po vesnici  :smich:

No jo taky u Vás na Moravě.Mě dřív tatík auto nepůjčil :(

me ho pujcila mamka a hlaven z Bilovce se muselo prevest do Stare vsi a to tezko 7 kilometru pujde to auto pesky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo pak někde něco hezkého poboural?

Já sem tročišku noboural průjezd a pak dveře od garáže mám nějaké probémy s těsnými prostory asi klaustrofobie nebo co.. :D

Rodičům Lagunu na autodromu v Sosnový při klouzání na sněhu. Gumy po výjezdu ze zatáčky na okraji dráhy byly mrzem ztuhlý a odnesl to nárazník dvěma prasklinama.Jinak nic. ťuk ťuk na dřevo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dověděli se to hned po tom nárazu  :smich:  :smich:

a kdo vic vyvadel - maminka ci tatinek?? lol

:smich: nejvíc jsem vyváděl já mezi něma-v tom jejich fackostroji :smich:

ne, tak hrozný to nebylo, pár facek jsem od otce koupil, ale jinak celkem v poho. A navíc mně pak pomaloučku začal učit jezdit, takže od nějakých 13 let jsem jezdil v autě sám (po polňačkách a po letišti) ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: nejvíc jsem vyváděl já mezi něma-v tom jejich fackostroji :smich:

ne, tak hrozný to nebylo, pár facek jsem od otce koupil, ale jinak celkem v poho. A navíc mně pak pomaloučku začal učit jezdit, takže od nějakých 13 let jsem jezdil v autě sám (po polňačkách a po letišti) ;):D

to me tatik teda radeji neucil, neb byl strasny nervak, ale driv nez se rozjizdet me slo couvat a parkovat do skvirek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá tím to bude špatnej odhad myslim, že sem menší nebo že je díra větší.  :D

dira muze byt klidne i vetsi, ale jde o to, trefit se presne na stred, bo pak kdyz se presne netrefis, tak to proste sklouzne na stranu, ze :smich:

jinac k tematu - tez se mi jednou stalo, ze sem couvala a pribrala sem zrcatko, ale to ejn jednou, bo me rozptyloval pes, co furt v aute slintal lol

To mě když sem naboural do toho vjezdu ukazoval tatík. :D Ale upadlo jen kousek omítky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj všem.. hmm tesné dírky a průjezd středem.. to je docela zajímavé..

já si pamatiji z vypravění... že když chtěly mít odemně naši pokoj.. tak mně šouply do auta jako řidiče.. a já jsem si tam hrál s volantem a všemi páčkama tak dlouho až jsem usnul... to mi byly asi 3 roky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj všem.. hmm tesné dírky a průjezd středem.. to je docela zajímavé..

já si pamatiji z vypravění... že když chtěly mít odemně naši pokoj.. tak mně šouply do auta jako řidiče.. a já jsem si tam hrál s volantem a všemi páčkama tak dlouho až jsem usnul... to mi byly asi 3 roky....

cest garny -_-

toz to ja taky kdyz chci od prcka na srazech mit klid tak ho nechavam v aute, ale posledne jsme nechali natoceny motor a prcek chtel radit :smich: ale pak davat do poradku ty packy a tlacitka me celkem stve :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, tak hrozný to nebylo, pár facek jsem od otce koupil, ale jinak celkem v poho. A navíc mně pak pomaloučku začal učit jezdit, takže od nějakých 13 let jsem jezdil v autě sám (po polňačkách a po letišti) ;):D

No mě tatínek ač je profesionální řidič taky neučil jezdit, říkal že mě všechno naučej v autoškole. Hlavně sám jezdil jako prase a když jsem měl řidičák a začal jsem jezdit z chaty, tak se vždycky radši namazal, jinak se mnou nemohl jet. Nesnáší totiž když řízení nemá pod kontrolou. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj všem.. hmm tesné dírky a průjezd středem.. to je docela zajímavé..

já si pamatiji z vypravění... že když chtěly mít odemně naši pokoj.. tak mně šouply do auta jako řidiče.. a já jsem si tam hrál s volantem a všemi páčkama tak dlouho až jsem usnul... to mi byly asi 3 roky....

Zdar pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj všem.. hmm tesné dírky a průjezd středem.. to je docela zajímavé..

já si pamatiji z vypravění... že když chtěly mít odemně naši pokoj.. tak mně šouply do auta jako řidiče.. a já jsem si tam hrál s volantem a všemi páčkama tak dlouho až jsem usnul... to mi byly asi 3 roky....

Zdar Garny.

Nj prostě se to musí už od malička, trénovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě tatínek ač je profesionální řidič taky neučil jezdit, říkal že mě všechno naučej v autoškole. Hlavně sám jezdil jako prase a když jsem měl řidičák a začal jsem jezdit z chaty, tak se vždycky radši namazal, jinak se mnou nemohl jet. Nesnáší totiž když řízení nemá pod kontrolou. B)

tak to si mi pripomnel dobu, kdy se otec totalne opil a pak se z bilovce v noci jelo do prahy.... mamca ze pojede, ale protoze to bylo otcovo auto a byl to jeho mazel, tak ji to zakazal - ta cesta byla uzasna - od cary k care a svodidla na dalnici me temer davali pusinky na dobrou noc lol kdyz pak nekdy pustil za volant maminu, tak do ni tak rejpal, ze ta po kilometru jizdy zastavila, vystoupila a sla pesky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak autem sem taky jezdil po všech možných silnicích s tatíkem.. ale taky to byly nervy... jezdíl jsem s vozem škoda 100 L spotr který se pak překopal na 110 L a zůstal mi jako první můj vůz....

ale nejvíc bylo když jsem jezdil po stavbě s nákladní tatrou 148 ... to mi bylo asi 12 .. tak to bylo docela slušný zážitek na celý život....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj všem.. hmm tesné dírky a průjezd středem.. to je docela zajímavé..

já si pamatiji z vypravění... že když chtěly mít odemně naši pokoj.. tak mně šouply do auta jako řidiče.. a já jsem si tam hrál s volantem a všemi páčkama tak dlouho až jsem usnul... to mi byly asi 3 roky....

Je vidět, že čím dřív se začne, tím větší následky to zanechá... :smich:

Čest Tvojí práci Garny ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si mi pripomnel dobu, kdy se otec totalne opil a pak se z bilovce v noci jelo do prahy.... mamca ze pojede, ale protoze to bylo otcovo auto a byl to jeho mazel, tak ji to zakazal - ta cesta byla uzasna - od cary k care a svodidla na dalnici me temer davali pusinky na dobrou noc lol kdyz pak nekdy pustil za volant maminu, tak do ni tak rejpal, ze ta po kilometru jizdy zastavila, vystoupila a sla pesky :smich:

Nj otec, mamku taky odnaučil řídit, protože měl plno keců, tak se mu na to vyflákla no a mou sestru odnaučil řídit hned po tom. Já sem se nedal a řekl jsem mu že když se mu to nelíbí ať si vystoupí. :D Pak si radsi koupil svoje auto. :) Jinak ho poprvé povezu oktou ve středu sem zvědav jestli to přežije. :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj otec, mamku taky odnaučil řídit, protože měl plno keců, tak se mu na to vyflákla no a mou sestru odnaučil řídit hned po tom. Já sem se nedal a řekl jsem mu že když se mu to nelíbí ať si vystoupí. :D Pak si radsi koupil svoje auto. :) Jinak ho poprvé povezu oktou ve středu sem zvědav jestli to přežije. :smich::smich:

My na sebe s tatíkem držkujem vzájemně podle toho kdo řídí a vzájemně se z auta vysazujem, ale vždycky to dobře dopadlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My na sebe s tatíkem držkujem vzájemně podle toho kdo řídí a vzájemně se z auta vysazujem, ale vždycky to dobře dopadlo :D

Já mu radši nic neříkám. On dycky jen má kecy "si bereš pás srabe" . :) Ale hlavně nadáva jak dlaždič, to by si nevěřil kolik jezdí hovad č....ů a jinej divnejch lidí po silnicích když on jede. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...