Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Zdarec :)

To já jsem se učil jezdit s VW Polo a to bylo v pohodě, pak si tatínek koupil novej Opel Astra, takový krásný naleštěný a to jsem mu převrátil na střechu asi tři měsíce po koupi :) holt Opel nemá žádnou stabilitu, no a pak jsem si už raději koupil svoje vlastní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, téma jízda s rodiči. Jojo bejvávalo, ještě že už mi otec do mého vozidla neleze! Ale pro změnu pindá maminka, když vytahuju z garáže mašinu. :-)

bychc chtela videt zenskou ktera nebude mit kecy na to ze vytahujes masinu z garaze - v tomhle jsme asi vsechny stejne a to i kdyz by ta masina byla nas milacek ;)

jinac jizda s rodici - moje mamina sice ma za sebou totalku, ale u ni jedine sedim na miste spolujezdce naprosto v klidu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My na sebe s tatíkem držkujem vzájemně podle toho kdo řídí a vzájemně se z auta vysazujem, ale vždycky to dobře dopadlo  :D

Já mu radši nic neříkám. On dycky jen má kecy "si bereš pás srabe" . :) Ale hlavně nadáva jak dlaždič, to by si nevěřil kolik jezdí hovad č....ů a jinej divnejch lidí po silnicích když on jede. :smich:

Tak to můj otec nee, když už s ním musim jet, tak spíš nudou z jízdy usínám... Kdyby jezdili všichni jako on, tak dopraváci umřou hlady... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec :)

To já jsem se učil jezdit s VW Polo a to bylo v pohodě, pak si tatínek koupil novej Opel Astra, takový krásný naleštěný a to jsem mu převrátil na střechu asi tři měsíce po koupi :) holt Opel nemá žádnou stabilitu, no a pak jsem si už raději koupil svoje vlastní :D

caues -_-

no koukam dalsi kdo likviduje majetek rodicu :smich: to my zeny k temu mame asi trochu jiny vztah a radeji nic nelikvidujeme :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec :)

To já jsem se učil jezdit s VW Polo a to bylo v pohodě, pak si tatínek koupil novej Opel Astra, takový krásný naleštěný a to jsem mu převrátil na střechu asi tři měsíce po koupi :) holt Opel nemá žádnou stabilitu, no a pak jsem si už raději koupil svoje vlastní :D

Holt svůj nik nezapřeš. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejni o kritice, on prostě nikoho nesnese za volantem od přírody, i když říká jak je mu to jedno skutek utek.

u me spise vsichni kecaj na to jak tam sedim, ale po tom co s tim jel dave, tak sem sama usoudila, ze ja zas to auto asi tak moc neznam, ale poznam az bude ten sponzor na benal :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec :)

To já jsem se učil jezdit s VW Polo a to bylo v pohodě, pak si tatínek koupil novej Opel Astra, takový krásný naleštěný a to jsem mu převrátil na střechu asi tři měsíce po koupi :)  holt Opel nemá žádnou stabilitu, no a pak jsem si už raději koupil svoje vlastní :D

caues -_-

no koukam dalsi kdo likviduje majetek rodicu :smich: to my zeny k temu mame asi trochu jiny vztah a radeji nic nelikvidujeme :p

Já jsem ale likvidovat nechtěl, to ono samo! :)

A s těma ženama bych si nebyl tak jistej, moje mamka když se učila jezdit, tak zajela svýmu tatínkovi jeho nejoblíbenější slepici, prý to byla dobrá nosnice, ještě dlouho ji oplakával :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, téma jízda s rodiči. Jojo bejvávalo, ještě že už mi otec do mého vozidla neleze! Ale pro změnu pindá maminka, když vytahuju z garáže mašinu. :-)

bychc chtela videt zenskou ktera nebude mit kecy na to ze vytahujes masinu z garaze - v tomhle jsme asi vsechny stejne a to i kdyz by ta masina byla nas milacek ;)

jinac jizda s rodici - moje mamina sice ma za sebou totalku, ale u ni jedine sedim na miste spolujezdce naprosto v klidu :D

No vlastně máš pravdu, pindala zatím každá -_- Nakonec jsem musel přítelkyni slíbit, že si nekoupim jedenáctistovku a musel jsem se snížit k osmikilu. No nejlepší na tom bylo, jak byla spokojená, že jsem dal na ní, ale VFR se stejně jinak než 800 nedělá a já po ní pokukoval už dlouho -_--_- Takže spokojenost na obou stranách :D Ale psst to ona neví :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinac jizda s rodici - moje mamina sice ma za sebou totalku, ale u ni jedine sedim na miste spolujezdce naprosto v klidu :D

No tak to ja sedim v klidku co se týče rodičů jen u tatíka, u matky ani u sestry to říct nemůžu, maj prostě takovej ten začátečnickej třes, ale sestra má spíš velkou kliku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ale likvidovat nechtěl, to ono samo! :)

A s těma ženama bych si nebyl tak jistej, moje mamka když se učila jezdit, tak zajela svýmu tatínkovi jeho nejoblíbenější slepici, prý to byla dobrá nosnice, ještě dlouho ji oplakával :smich:

tak to zas moje maminka nekde v praglu otocila auto o semafor, ale to bylo v autoskole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak co se týká prvních řidičských zkušeností u mě, tak jsem začínal jezdit se sestřenici z německa (mi bylo 14) a jejím Fordem Fiestou. Jojo od začátku mi to šlo a říkal jsem si jak je to snadné, pak kopeček ke křižovatce, krátkej horizont, přednosti z prava, tam jelo policejní auto, zmatek jako svině, auto chcíplo a už jsem se nerozjel ani po rovině :D:D:D Policajti zastavili, koukali jak se snažim, pak mávli rukou a frčeli pryč. No měl jsem pěkně nahnáno.... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to ja sedim v klidku co se týče rodičů jen u tatíka, u matky ani u sestry to říct nemůžu, maj prostě takovej ten začátečnickej třes, ale sestra má spíš velkou kliku. :)

tak to ja u tatika nesedela uz par let - jede stylem brzda - plyn a strasne agresivni jizda - nemam to rada, kdyz nevim kdy zas zaslapne jakejkoliv pedal a nebo kdy se rozhodne uz konecne predjizdet... a bracha ten me vezl jen jednou ato me bylo hodne spatne, takze si to ani nepamatuju :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak co se týká prvních řidičských zkušeností u mě, tak jsem začínal jezdit se sestřenici z německa (mi bylo 14) a jejím Fordem Fiestou. Jojo od začátku mi to šlo a říkal jsem si jak je to snadné, pak kopeček ke křižovatce, krátkej horizont, přednosti z prava, tam jelo policejní auto, zmatek jako svině, auto chcíplo a už jsem se nerozjel ani po rovině :D:D:D Policajti zastavili, koukali jak se snažim, pak mávli rukou a frčeli pryč. No měl jsem pěkně nahnáno.... -_--_-

To jsi měl teda štěstí, já jezdil od patnácti a vždycky jsem měl bobky u zadku, co kdyby někde policajti. Jezdil jsem ale jenom kousek, takovou známou trasou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vlastně máš pravdu, pindala zatím každá -_- Nakonec jsem musel přítelkyni slíbit, že si nekoupim jedenáctistovku a musel jsem se snížit k osmikilu. No nejlepší na tom bylo, jak byla spokojená, že jsem dal na ní, ale VFR se stejně jinak než 800 nedělá a já po ní pokukoval už dlouho -_--_- Takže spokojenost na obou stranách :D Ale psst to ona neví :D:D

mno hlavne kdyz si rozumite :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, téma jízda s rodiči. Jojo bejvávalo, ještě že už mi otec do mého vozidla neleze! Ale pro změnu pindá maminka, když vytahuju z garáže mašinu. :-)

bychc chtela videt zenskou ktera nebude mit kecy na to ze vytahujes masinu z garaze - v tomhle jsme asi vsechny stejne a to i kdyz by ta masina byla nas milacek ;)

jinac jizda s rodici - moje mamina sice ma za sebou totalku, ale u ni jedine sedim na miste spolujezdce naprosto v klidu :D

No vlastně máš pravdu, pindala zatím každá -_- Nakonec jsem musel přítelkyni slíbit, že si nekoupim jedenáctistovku a musel jsem se snížit k osmikilu. No nejlepší na tom bylo, jak byla spokojená, že jsem dal na ní, ale VFR se stejně jinak než 800 nedělá a já po ní pokukoval už dlouho -_--_- Takže spokojenost na obou stranách :D Ale psst to ona neví :D:D

Kolikrát je i 600 stovka pružnější a rychlejší jak nějak litr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nehodou jsem si taky prošel a taky jsem ničil majetek rodičů :D Dostal jsem (po tom co si rodiče koupili Peugeota v roce 1997) do užívání Dacii kombi. Fakt našlapané auto, občas nešli stěrače (opravovalo se to boucháním do přístrojovky) občas světla (oprava bouchnutím spolujezdcových dveří) a tak jsem ji při třetí jízdě omotal bokem okolo stromku. Chyba byla samozřejmě na straně řidiče ( v té době bych to neuznal) a auto vytahoval traktor. Otec zvolil zvláštní metodu trestu. Musel jsem celé auto odrbat vodním smirkem, jako že na nový lak. To jsem dělal skoro 3 týdny. Pak jí otec vzal a odvezl do šrotu :D:D:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měl jsem pěkně nahnáno.... -_--_-

hlavne ze ne na....o :smich: to me taky takhle policajti nechavali jezdit bez papiru - ono kdyz se jelo rychleji, tak to nebylo tak podezrele jak kdyby se jezdilo podle predpisu lol a kdyz jsme u teho chcipani :smich: jsem na krizovatce, jsem v domeni ze tam mam jedicku a prvni pokus - chcip, druhej, treti chcip - no jo, jenze ona misto jedicky tam byla trojka - moje matinka z toho pak mela neustale zachvaty smichu a musism se priznat, ze tohle se me stavalo celkem casto :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měl jsem pěkně nahnáno....  -_-  -_-

hlavne ze ne na....o :smich: to me taky takhle policajti nechavali jezdit bez papiru - ono kdyz se jelo rychleji, tak to nebylo tak podezrele jak kdyby se jezdilo podle predpisu lol a kdyz jsme u teho chcipani :smich: jsem na krizovatce, jsem v domeni ze tam mam jedicku a prvni pokus - chcip, druhej, treti chcip - no jo, jenze ona misto jedicky tam byla trojka - moje matinka z toho pak mela neustale zachvaty smichu a musism se priznat, ze tohle se me stavalo celkem casto :(

no tak to se mi v řidičských začátcích stávalo často...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, téma jízda s rodiči. Jojo bejvávalo, ještě že už mi otec do mého vozidla neleze! Ale pro změnu pindá maminka, když vytahuju z garáže mašinu. :-)

bychc chtela videt zenskou ktera nebude mit kecy na to ze vytahujes masinu z garaze - v tomhle jsme asi vsechny stejne a to i kdyz by ta masina byla nas milacek ;)

jinac jizda s rodici - moje mamina sice ma za sebou totalku, ale u ni jedine sedim na miste spolujezdce naprosto v klidu :D

No vlastně máš pravdu, pindala zatím každá -_- Nakonec jsem musel přítelkyni slíbit, že si nekoupim jedenáctistovku a musel jsem se snížit k osmikilu. No nejlepší na tom bylo, jak byla spokojená, že jsem dal na ní, ale VFR se stejně jinak než 800 nedělá a já po ní pokukoval už dlouho -_--_- Takže spokojenost na obou stranách :D Ale psst to ona neví :D:D

Kolikrát je i 600 stovka pružnější a rychlejší jak nějak litr

jojo to je pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec zvolil zvláštní metodu trestu. Musel jsem celé auto odrbat vodním smirkem, jako že na nový lak. To jsem dělal skoro 3 týdny. Pak jí otec vzal a odvezl do šrotu :D:D:smich::smich::smich:

to by me nastvalo - tri tydny na tom drit jak mezek a stejne by to bylo k nicemu :smich: ale good trest lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec zvolil zvláštní metodu trestu. Musel jsem celé auto odrbat vodním smirkem, jako že na nový lak. To jsem dělal skoro 3 týdny. Pak jí otec vzal a odvezl do šrotu  :D  :D  :smich:  :smich:  :smich:

to by me nastvalo - tri tydny na tom drit jak mezek a stejne by to bylo k nicemu :smich: ale good trest lol

jj, taky to teďka oceňuju a s otcem se tomu rád zasměju dodnes. Koukám, že jsi zvýraznila dáblikem hledání toho sponzora....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu sponzorovi - nez bych tam mela dat nejaky prasteny podpis, tak tam hodim neco smysluplneho a spravny smajlik to jen podtrhne :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...