Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Tak takových nás bylo vícero  ;)  já též  lol

Hlavně aby jsme tak nečinili v neděli... :smich::smich::smich:

No to zcela jistě nebudeme lol-_--_--_--_-

No loučím se musím zajet něco vyřídit na katastr, Mějte se tu , příjemný den všem -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj katy, cože ? Že jsi nametená...? :huh: A takhle po ránu, jóóó...? :D

toz to zase ne, ale nejak me neni do zpevu - pres dva dny se resila jedna vec, a dalo by se to nazvat z mrtvych vstani a zase opetovne usnuti, takze to psychicky uz nedavam. tak se snazim dat do soboty do kupy, at si uziju aspon prerov. jo jinac sebou beru sestrenku, tak me hosi neudelejte ostudu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz to zase ne, ale nejak me neni do zpevu - pres dva dny se resila jedna vec, a dalo by se to nazvat z mrtvych vstani a zase opetovne usnuti, takze to psychicky uz nedavam. tak se snazim dat do soboty do kupy, at si uziju aspon prerov. jo jinac sebou beru sestrenku, tak me hosi neudelejte ostudu :p

No jasně, u mě to nebylo o moc lepší, ale to jsem tu rozebíral minulý týden... <_<

Na Přerov se docela těším, když nevyšel ten Hradec... -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jako hradec byl luxus :smich: trio martinos je nezapomenutelny lol a cesta do hradce z Ovy taky ne :p jen skoda ze nas tam nebylo vic ;) u tebe se to omlouva, ale ostatni co slibili tak se lekli ze by si kolecka od bahna umazali a radeji si prdelku doma nahrivali :D

beru ten gril, tak kdyztak nejake maso si priprav s sebou ;) jo beres moncu, nebo ju nechavas doma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jako hradec byl luxus :smich: trio martinos je nezapomenutelny lol a cesta do hradce z Ovy taky ne :p jen skoda ze nas tam nebylo vic ;) u tebe se to omlouva, ale ostatni co slibili tak se lekli ze by si kolecka od bahna umazali a radeji si prdelku doma nahrivali :D

beru ten gril, tak kdyztak nejake maso si priprav s sebou ;) jo beres moncu, nebo ju nechavas doma?

Monika bude v sobotu v práci, takže asi néé... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...