Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No jenže provoz na silnicích se od 1.7. pěkně zpomalil. Já jel před 14 dny do Olomouce skoro o hodinu dýl než normálně :disgust:

no vsak ja taky jela po 1.7. a cisty cas je ctyri hodiny a to jsem misty jela pomaleji nez je max. dovolena rychlost ;) ono je to i tim, ze jedes v klidku, bo se moc ridici nemotaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já 4.  :D

ctyri hodiny to mam ja do BC a to jedu temer podle predpisu ;)

Nj ale já mám rád svůj řidičák, ale hlavně nemám na sponzoring PČR. :D

nevim jestli nejedou kluci z Fabiaklubu z praglu - ono je lepsi kdyz vas jede vic ;) zkus se tam mrknout k nim do tematu a domluvit se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj ale já mám rád svůj řidičák, ale hlavně nemám na sponzoring PČR. :D

Nápodobně... Navíc teď nedivočím, bo minulý týden se mi nechtíc povedlo prostřelit křižovatku na červenou a to je krásných 5 bodíků a doufám, že mi nepřijde nějaké luxusní foto... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně... Navíc teď nedivočím, bo minulý týden se mi nechtíc povedlo prostřelit křižovatku na červenou a to je krásných 5 bodíků a doufám, že mi nepřijde nějaké luxusní foto... <_<

koukam, ze v tomhle nejsem sama - jel si aspon rychle?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli nejedou kluci z Fabiaklubu z praglu - ono je lepsi kdyz vas jede vic ;) zkus se tam mrknout k nim do tematu a domluvit se :)

Tak u fábiáku nic moc konkrétního, to holt nějak zvládnu hodim tempomat 135 km/h na tacháč a tradáááá. a 4 kaminon je muj. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u fábiáku nic moc konkrétního, to holt nějak zvládnu hodim tempomat 135 km/h na tacháč a tradáááá. a 4 kaminon je muj. :D

bacha na snizeni rychlosti :D na D1 jich je celkem dost, tak at to nezaspis lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u fábiáku nic moc konkrétního, to holt nějak zvládnu hodim tempomat 135 km/h na tacháč a tradáááá. a 4 kaminon je muj.  :D

bacha na snizeni rychlosti :D na D1 jich je celkem dost, tak at to nezaspis lol

Tmu neverim, takova pekna dalnice a ze by tam byli omezeni? No na panelech asi neusnu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu neverim, takova pekna dalnice a ze by tam byli omezeni? No na panelech asi neusnu. :D

to neni jen na panelech, ale takovych devet krizu a snizeni na sedesat :smich: je to z kopecka, tak si na to dej bacha lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu neverim, takova pekna dalnice a ze by tam byli omezeni? No na panelech asi neusnu.  :D

to neni jen na panelech, ale takovych devet krizu a snizeni na sedesat :smich: je to z kopecka, tak si na to dej bacha lol:p

60? To si delaj kozy ne? Tam je tankodrom nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...