Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

60? To si delaj kozy ne? Tam je tankodrom nebo co?

Skoro po celý dýlce dálnice.Mě dunělo v hlavě ještě hodinu potom co jsem z tý panelový cesty sjel. Jsem rád, že tam zase chvíli nepojedu. Jinak hranice Čechy-Morava byly v pořádku a Moraváci pohostinní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro po celý dýlce dálnice.Mě dunělo v hlavě ještě hodinu potom co jsem z tý panelový cesty sjel.

Před čtrnácti dny jsem vezl Q7 z Děvínské Nové Vsi do Prahy a z Brna do Velkýho Meziříčí jel šéf a drtil to 240 km/h - ty Continentalky 255/55 R 18 v té rychlosti dělaly zvuk jak kulomet... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před čtrnácti dny jsem vezl Q7 z Děvínské Nové Vsi do Prahy a z Brna do Velkýho Meziříčí jel šéf a drtil to 240 km/h - ty Continentalky 255/55 R 18 v té rychlosti dělaly zvuk jak kulomet... lol

No mě to stačilo ve 120 na 16" s kolama na střeše ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Skoro po celý dýlce dálnice.Mě dunělo v hlavě ještě hodinu potom co jsem z tý panelový cesty sjel.

Před čtrnácti dny jsem vezl Q7 z Děvínské Nové Vsi do Prahy a z Brna do Velkýho Meziříčí jel šéf a drtil to 240 km/h - ty Continentalky 255/55 R 18 v té rychlosti dělaly zvuk jak kulomet... lol

Neprehanis trosku :-) ? Tech 240km/h je na hranici maximalky u tech nejvykonejsich motoru co se do Q7 davaj. ;)

Jinak cus mladeznici !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprehanis trosku :-) ? Tech 240km/h je na hranici maximalky u tech nejvykonejsich motoru co se do Q7 davaj. ;)

Jinak cus mladeznici !!!

Nepřeháním ani trochu. Nebo si myslíš, že čtyřidvojka s Tiptronicem je takovej lenochod... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Neprehanis trosku :-) ? Tech 240km/h je na hranici maximalky u tech nejvykonejsich motoru co se do Q7 davaj.  ;)

Jinak cus mladeznici !!!

Čus Liberečáku :p:p

Ty voeeeee ... NESER ... nejsemz predmesti !!!! :D;)fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Neprehanis trosku :-) ? Tech 240km/h je na hranici maximalky u tech nejvykonejsich motoru co se do Q7 davaj.  ;)

Jinak cus mladeznici !!!

Nepřeháním ani trochu. Nebo si myslíš, že čtyřidvojka s Tiptronicem je takovej lenochod... ;)

Nerikam ze je to lenoch rikam ze je to na hranici maximalky a na nasich silnicich bych to chtel celkem videt. To Vam tu dalnici museli zavrit abyste to stihly rozjet na tu rychlost ne ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
tech nejvykonejsich motoru co se do Q7 davaj.  ;)

To píšeš, jako by to mělo paletu motorů jak Golfík... :smich::smich::smich:

No to ne ale nejaky TDIcka bych nepocital a nej je jak si uz rikal ta 4,2 v benzinu ... maximalka neni ani tech omezenejch 250 ale jeste min jestli se pamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF

Uz sem to nasel :

V nabídce jsou zatím dvě motorické verze. Kromě třílitrového šestiválce TDI s přímým vstřikováním common-rail piezoelektrickými vstřikovači (171 kW, 500 N.m) je k dispozici „náš“ osmiválec, který se poprvé objevil pod kapotou sportovního sedanu RS4. V Q7 má tento motor sice o 52 kW nižší výkon (257 kW), ale točivý moment naopak narostl o 10 N.m na celkových 440 N.m, navíc se zcela změnila jeho charakteristika. Zatímco motor v RS4 dosahuje nejlepších hodnot výkonu v otáčkách nad 7000 1/min, pro automobil SUV je třeba pravý opak. A tak největší výkon vrcholí v otáčkách 6800 1/min, točivý moment pak při otáčkách 3500 1/min. Jakékoliv pochybnosti o nějakém horším potenciálu však motor FSI striktně odmítá. Po sešlápnutí plynového pedálu se prakticky okamžitě probutí z letargie a v každé rychlosti od 0 do 150 km/h vás svým tahem zatlačí do sedadel. Nejvyšší rychlost je v případě konvečního odpružení 244 km/h, se vzduchovým odpružením to je o 3 km/h více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
No to ne ale nejaky TDIcka bych nepocital a nej je jak si uz rikal ta 4,2 v benzinu ... maximalka neni ani tech omezenejch 250 ale jeste min jestli se pamatuju.

Ale tohle je 4.2 FSI... :smich:

Ja vim nemusis to opakovat :-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Ja vim nemusis to opakovat :-)  -_-

Njn, teď když už sis to našel na netu... lol

No ja mel moznost jet s tim 3.0TDI .. nic moc !!! Pro zenskou motor i auto !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...